آرشیو صداوسیما ۲۰۰ هزار حلقه نگاتیو دارد

مدیرکل آرشیو صداوسیما درباره وضعیت آرشیو عظیم رسانه ملی توضیح داد و اعلام کرد شبکه مستند اولین میزبان آثار ارتقا یافته و با کیفیت خواهد بود

انقلاب اسلامی در آرشیو تلویزیون فرانسه

اینا (آرشیو ملی صوتی-تصویری فرانسه) بخشی از ویدیوهای مربوط به انقلاب اسلامی و سرنوشت محمد رضا پهلوی را جمع‌آوری کرده است که بسیاری از آنان را کمتر کسی تا کنون دیده است، بخصوص ویدیوهایی که از داخل ایران ضبط شده است و توسط گزارشگران تلویزیون اصلی فرانسه به پاریس فرستاده شده است.

آرشیو انقلاب، خروج از انفعال و صدور انقلاب

گر انتشار این مستند برای آنها برد محسوب شود، مقصر داخلی اش همه کسانی هستند که آرشیوهای متعدد و متنوعی از تاریخ انقلاب در اختیار دارند و از آنها استفاده نکردند. همین ارشیوی که این شبکه از آن استفاده کرده است، اگر در اختیار اهالی انقلاب قرار داشت ده ها بلکه صدها مستند قوی تر از آن می ساختند.

استقبال از غرفه حجاب در نمایشگاه برکت

مسئول غرفه حجاب نمایشگاه برکت با اشاره به استقبال خوب خانم‌ها از این غرفه گفت: استقبال خوب مردم نشان می‌دهد اگر فعالیت‌های فرهنگی دقیقی در مسیر گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه انجام شود تحولات خوبی را شاهد خواهیم بود.

آرشیو اخبار سايت دولت‌ بازگشت

آرشیو اخبار دولت‌‌های نهم و دهم محمود احمدی‌نژاد به پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری بازگشت.

میراث دیجیتالی ایرانی را پاس بداریم

همان طور که روزنامه های قدیمی یکی از منابع تحقیق درباره وقایع روزگار گذشته است، آرشیو سایت های خبری و خبرگزاری ها نیز می تواند منبع قابل اعتنایی برای تاریخ نگاری، تحلیل، تحقیق و … باشد. اما متاسفانه برخی خبرگزاری ها و سایت های خبری با تغییر ظاهر و قالب سایت خود تمام این آرشیوهای خبری را از دست می دهند و دنیای مجازی را خالی از گذشته می کنند.