ده‌ها سایت و روزنامه از دولت حمایت می‌کنند

مظلوم‌نمایی برخی مسئولان دولتی در زمینه نداشتن نشریات و رسانه‌های حامی در حالی است که ده‌ها سایت و خبرگزاری‌ و روزنامه از دولت حمایت می‌کنند.

اقتصاد مقاومتی یعنی ایستادگی بر آرمان‌های انقلاب

عده‌ای معتقدند که باید فیتیله شعارها و آرمان‌های انقلابی پایین کشیده شود به این معنا که دیگر از مردم ستمدیده فلسطین حمایت نکنیم و سکان امورات مملکت را از جمله انرژی هسته‌ای، سیاست‌گذاری وزارت خارجه، تصمیم‌گیری‌های بین‌المللی و سایر موارد را به دستان استکبار بگذاریم

به «پلمپ تأسیسات هسته‌ای» افتخار می‌کنید؟

به سادگی می‌شود شعار داد ولی مردم تحلیل‌گران خوبی هستند. کسی که صندوق رأی را قبول ندارد ادعای اصلاح‌طلبی دارد. شما درس محافظه کاری به ما می‌دهید؟ رهبری بارها گفته‌اند که راه‌حل مسائل را نباید در بیرون از کشور دید. مرحوم شریعتی همیشه می‌گفتند که ما امضای هیچ روحانی‌ای را پای یک قرارداد استعماری ندیدیم.

بسیج پای آرمان «محو اسرائیل از صفحه روزگار» ایستاده است

ما نه از تهدید می‌ترسیم و نه در مقابل تحریم‌ها خسته می‌شویم. تحریم نفت، ارز و غیره که هیچ، اگر آب را هم ببندند عباس‌وار از حریم ولایت دفاع خواهیم کرد. بسیج پای آرمان محو اسرائیل از صفحه روزگار ایستاده است.

آنکه سر آرمان‌هایش را ببرد، به ملک‌ ری نمی‌رسد

من واقعا بنا نداشتم بعد از ۷ روز همسفری با رئیس‌جمهور محترم، اینچنین آغاز کنم سیاسی‌نویسی را. معتقدیم آنکه سر آرمان‌هایش را ببرد، به ملک‌ ری نمی‌رسد. آقای احمدی‌نژاد! لطفا قهرمان آرما‌‌نهایت بمان.

خودباوری و بازگشت به خویشتن یک هدف آرمانی نیست

نیروی معنویت در جامعهٔ جوان ما خیلی عمیق است و خود انقلاب اسلامی هم تحولی در نگرش مردم و نخبگان سیاسی و اجرایی جامعه ایجاد کرده است. در صورتی که در کنار این عوامل، همت و جهاد وجود داشته باشد، جمهوری اسلامی می‌تواند به عنوان یک منبع مولد و زاینده نه تنها نیازهای خودش را برطرف کند، بلکه به نیازهای متنوع ملت‌ها و کشورهای مستضعف و محروم جهان هم پاسخ گوید..

آنانکه گفتند انقلاب تمام شده‌، جامعه و انقلاب را با خودشان مقایسه کردند

آن كسانى كه از راه انقلاب و مسير انقلاب باز مي‌مانند، لزوماً كسانى نيستند كه از اول، كمر دشمنى با انقلاب بسته‌اند. وقتى كه انگيزه‌ى مادى بر انسان غلبه كرد، در راه مي‌ماند؛ وقتى هدف‌هاى كوچك و حقيرِ شخصى: رسيدن به مال و منال، رسيدن به تجملات، رسيدن به رياست، رسيدن به قدرت، براى انسان شد هدف، هدف اصلى از ياد مي‌رود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.