پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

پادکست: تأکید ۱۰۰ باره

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در پادكست «تأكید ۱۰۰ باره» به بحث «آزاداندیشی و مطالبه رهبر انقلاب از دانشجویان برای راه‌اندازی كرسی‌های آزاداندیشی» می‌پردازد.

افروغ: آیا با دفاع غلط می‌توان ولایت فقیه را حفظ کرد؟

متأسفانه مدتی است که مواجه با تفکراتی نا‌موجه هستیم که به اسم ولایتمداری و دفاع از ولایت فقیه، این جایگاه متعالی را در معرض آسیب قرار می‌دهند. با مفروض گرفتن بهترین حالت آن و با فرض حسن نیت فاعلان این مشی، تنها به یک سؤال بسنده می‌کنم، آیا با حمله و دفاع غلط می‌توان مدافع جدی ارکان رکین انقلاب اسلامی از جمله ولایت فقیه بود؟

زخم بی‌بهبود

اگر همین مواضع، با همین لحن و در همین برنامۀ تلویزیونی، نه توسط آقای دکتر عماد افروغ که توسط مثلاً استاد خوب مردم‌شناس ما، آقای دکتر ابراهیم فیّاض گفته شده بود، رفقا با آنچه معامله‌­ای می‌­کردند؟ آیا باز هم بحث آزاد اندیشی به میان می‌­آمد؟ و سوابق انقلابی و بچه رزمنده بودن دکتر فیاض را یاد آوری می‌­کردند؟ یا خوراکش تیترهایی از قبیل «اهانت یکی از منسوبین جریان انحرافی به ولایت فقیه» و «تئوریسین جریان انحرافی در سیمای ملّی چه می‌­کند» و امثال این‌ها بود؟ آیا تا فیها‌خالدون یکی دو مصاحبه­‌ای که او در حمایت از احمدی‌نژاد و مشایی کرده است، را در نمی‌­آوردید؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.