چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

ادای دین به جانبازان اعصاب و روان در تئاتر

«تاریکترین زمان شب درست قبل از سپیده دم است و من به شما قول می‌دهم که سپیده‌دم فرا خواهد رسید.»

قرار وبلاگی دیدار با جانبازان اعصاب و روان

روزهای پایانی سال ۹۲ هم از راه رسید و این روزها بیشتر وقت خود را در بازار سپری می کنیم تا لباس کهنه از تن برکنیم و با جامه نو به استقبال بهار برویم اما غافل از اینکه در گوشه ای از این شهر مردانی در چهاردیواری «آسایشگاه»ها محبوسند که برای دفاع از ما، جامه دریدند و …

دیدار سایبری‌ها با جانبازان اعصاب‌ و روان

جهت زنده نگهداشتن یاد و خاطره ۸ سال دفاع مقدس همه ساله در این ایام ، برنامه هایی در گوشه و کنار کشورمان بر پا می باشد تا علاوه بر قدردانی از زحمات بی دریغ ایثارگران انقلاب عزیزمان، باب آشنایی باشد برای نسلهای جدید تا بر پیشینۀ کشور عزیز اسلامی مان دیدگاهی روشن داشته باشند.

وقتی دکتر جلیلی بغض کرد

آقا سعید از آنها می‌پرسید، کدام عملیات بودید، از کربلایی 5، بیت‌القدس گرفته تا والفجر مقدماتی. آقا سعید بغض کرده بود، حق هم داشت شرایط واقعا تکان دهنده بود.

سخنانی که به مذاق آقایان خوش نیامده!

بنده قبلا حرفی زدم که انگار به مذاق آقایان خوش نیامده ، عدم همسو شدن مسئولین ، علتش این است که آقایان نمی توانند جانبازان را در کنند و در حال حاضر در حق جانبازان و خانواده شهدا در برخی از جاها شاهدیم اجحاف می شود و برخی از مسئولین آنها را درک نمی کنند، چون خودشان درد کشیده نیستند که آنها با چه سختی و معلولیت در حال زندگی کردن هستند.

جمعی از اهالی هنر با جانبازان دیدار کردند

جمعي از هنرمندان، نويسندگان و شعراي حوزه هنري صبح امروز – 4 تيرماه – همزمان با روز جانباز، از جانبازان بيمارستان روانپزشكي «صدر» ديدن كردند.

کلیپی پیرامون آسایشگاه بقیه الله تهران

کلیپ کوتاهی درباره مشکلات ایجاد شده برای جانبازان در طی تخلیه آسایشگاه بقیه الله.

برخورد پلیسی با جانبازان آسایشگاه بقیه الله + عکس

بی شک جانبازان این نظام بعد از سالها مبارزه در راه اهداف و آرمانهای انقلاب هنوز هم با وجود تاول و زخم بستر اهدافشان را حفظ کرده اند اما مسئولین باید پاسخ دهند چرا با بی توجهی خویش سوژه ای برای رسانه های معاند نظام ایجاد کرده اند؟

سونامی در آسایشگاه بقیه الله تهران

جانبازان آسایشگاه بقیه الله تهران جهت نگهداری از جانبازان نخاعی این آسایشگاه از امت حزب الله تهران استمداد طلبیدند .

با دوستان ما صفا کنید!

ایثار در اینجا معنا پیدا می کند، در روایت رئیس آسایشگاه از مرد 40 ساله ای که روزگاری نوجوان 14 ساله ای بود که در انگلستان و در کنار خانواده اش می زیست، با دیدن صحنه های جنگ در تلویزیون، دلش برای میهنش لرزید، به ایران آمد، به خط مقدم رفت و اواخر جنگ مجروح شد

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.