دروازه غار

دروازه غار، نمونه یک مطالبه رسانه ای که به ثمر نشست

روایت یک شب زندگی با معتادان

یک شب زندگی با ظاهری همانند معتادان کارتن خواب در میدان شوش تهران هم نتوانست عمق فاجعه آسیب های اجتماعی در قلب پایتخت را نمایان کند.

جماعتی که به «پاشایی» هم رحم نکرد

مردم ایران در میادین شهر به یاد درگذشت خواننده محبوب کشورشان شمع روشن می‌کنند بی‌توجه به مغرضان سیاسی که ‏خیلی علاقه داشتند در این بین باز هم آتشی از جنس فتنه ۸۸ در خیابان‌های شهر به راه بیافتد‎.

«افسردگی» در کودکان ارمغان فضای مجازی

فضای مجازی و استفاده از تبلت و موبایل در کودکان امروزه بسیار رایج شده است به طوریکه معمولا روی آوردن به این وسایل موجب بروز افسردگی در کودکان می‌شود.

فيس بوک حريم خصوصی نيست

«فيس بوک» يک وب سايت رسانه اجتماعي است که در آن همه چيز پيدا مي شود. اين شبکه اجتماعي از همان سال هاي حضور در کشورمان مورد اقبال قرار گرفت و تقريبا از همان ابتدا نيز با طرح اين که استفاده از آن آسيب هايي را براي افراد جامعه دارد ممنوع شد. اما رويکرد برخي از چهره هاي دولتي به فيس بوک اما و اگرهايي را در اين باره بوجود آورده که حتي گاهي ميهمانان خارجي را هم به تعجب واداشته است!

کارتن‌خوابی به زنان شهر تهران رسید

متاسفانه سن زنان کارتن خواب ۲۰ سال است و این بیانگر کاهش سن آسیب دیدگی است.

عمو، عمه، دایی و خاله در آستانه انقراض!

افزایش سن ازدواج،تمایل زوجهای جوان به فزرند کمتر، اشتغال زنان، مشکلات اقتصادی،اجتماعی و … از جمله دلایلی است که‌خانواده‌ها ترجیج می‌دهند فرزندکمتری داشته باشند. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با ادامه این روند نسل خاله، عمو،دایی و عمه تا ۵۰ سال دیگر منقرض شود.

خانه سالمندان و قبحی که از بین رفته است

یک متخصص علوم رفتاری و آسیب‌شناس اجتماعی با اشاره به اینکه قبح نگهداری سالمندان در خانه‌های سالمندان از بین رفته گفت: براساس تحقیقات انجام شده، ۱۰ درصد سالمندان دور از خانه و فرزندان خود زندگی می‌کنند.

آرايش افراطی يك مسئله فردی نیست

یک روان‌شناس گفت: آرایش‌های افراطی یک عمل آسیب زاست و تبعات آن همه جامعه را در بر می‌گیرد.

احمدی مقدم: بیشترین مطالبات مردم از ناجا در حوزه امنیت اخلاقی است

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مهمترین مطالبه مردم در حوزه امنیت اخلاقی است گفت: آمارها نشان داده میزان مطالبه مردم نسبت به ورود ناجا در زمینه برخورد با پوشش نامناسب و آرایش های افراطی خانم ها است که به عنوان یک آسیب مهم اجتماعی محسوب می شود.