انتشار «لهوف» سید ابن طاووس در آلبانی

کتاب «لهوف» سید ابن طاوس با محوریت واقعیت کربلا، به همت مرکز جهانی بکتاشیه و همکاری نمایندگی فرهنگی ایران در آلبانی به چاپ رسید.

«شیفتگی»؛ کاراکتر دزدی از روی جلد کتاب!

به هر حال شیفتگی فیلمی به شدت نامناسب است بهتر بود به جای نگاه کاریکاتوری به مشکلات زنان در ایران و پیچیدن نسخه‌های تکراری و تاریخ مصرف گذشته غرب برای ایران، کمی واقع‌گرایانه تر به مسائل اجتماعی ایران پرداخته شود هرچند روند غلطی که عصمتی در سینمایش در پیش گرفته نخواهد توانست در سینمای ایران دارای مخاطب و یا جایگاه مطلوبی باشد.

۷۰ عضو منافقین از این گروهک جدا شدند

وی تاکید کرد دولت آلبانی نیز این افراد را که ضمن مخالفت با ادامه فعالیت در قالب این گروهک، جدایی خود را از این سازمان اعلام کرده بودند به یک آپارتمان منتقل کرد.

انتقال اعضای منافقین به آلبانی

به دنبال اعلام آمادگی کشور آلبانی در پذیرش 210 نفر از اعضای منافقین به عنوان پناهنده، گروهی دیگر از اعضای منافقین در لیبرتی به این کشور منتقل شدند.

منافقین آموزش مهارت‌های زندگی می‌بینند

از چند ماه گذشته با تلاش‌های سازمان ملل و مارتین کوبلر نماینده یونامی در عراق، دولت آلبانی تعداد ۲۱۰ تن از ساکنان لیبرتی را به عنوان پناهنده پذیرفت و این افراد علی‌رغم مخالفت سرکردگان منافقین به کشور آلبانی منتقل شده‌اند.

۸ کشوری که نوروز در آن‌ها تعطیل است

در ایران و افغانستان نوروز آغاز سال جدید محسوب می‌شود. .اما غیر از ایران که تعطیلات رسمی و غیر رسمی نوروز در آن بیشتر از هر کشور دیگری است کشورهای دیگری هم هستند که نوروز هر چند در آنها آغاز سال نو نیست اما برای آن تعطیلی دارند.

آلبانی به منافقین حق پناهندگی داد

نخست وزیر آلبانی از حق پناهندگی این کشور به ۲۱۰تن از بقایای گروهک تروریستی منافقین خبر داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.