نفت در برابر غذا راه اندازی شد!

رسانه‌های آلمان اعلام کرده‌اند که کانال مالی اروپا با عنوان INSTEX برای مبادلات تجاری با ایران راه اندازی شد. اما متاسفانه چنانکه پیش بینی کرده بودیم، کارکرد این کانال مالی محدود به مبادلات غذا و دارو است؛ مبادلاتی که پیش از راه‌اندازی این کانال نیز جاری بوده و چنانکه در جدول فوق مشاهده می‌شود، ایران […]

چه کسی دستور کاهش بودجه نظامی را صادر کرد؟

کاهش بودجه نظامی کشور با الگوگیری ناقص از کشورهای مورد علاقه آیت الله هاشمی و در مقابل، افزایش بودجه نظامی کشورهای شرور منطقه، ابهامات جدی ای ایجاد کرده است.

استقبال از اشتاین مایر با ماسک شیمیایی +عکس

همزمان با سخنان اشتاین مایر تعدادی از دانشجویان دست نوشته‌ها و پوسترهایی از بمباران شیمیایی سردشت را در دست داشتند و بر روی دست نوشته‌ها خطاب به اشتاین مایر نوشته شده بود که «سردشت را فراموش نکن».
م

خوش خدمتی مرکل برای صهیونیستها

«آنگلا مرکل» با بیان اینکه موضع ایران در قبال صهیونیست ها قابل قبول نیست خواستار تغییر موضع تهران در قبال تل آویو شد.

آلمان برنده جنگ سوریه است

کشورهای زیادی در جنگ بوسنی به کمک مسلمانان بوسنی آمدند اما قطعاً مؤثرترین آن‌ها ایران بود. حجم کمکهای ارسالی از ایران به بوسنی آن‌قدر زیاد بود که در پایان جنگ علی عزت بگوویچ رییس‌جمهور بوسنی هم گفت «اگر کمک های ایران نبود مردم بوسنی از مهلکه صرب ها جان سالم به در نمی بردند.» اما سؤال اینجاست که چه شد که بعد از جنگ مردم بوسنی کمک‌های ایران را فراموش کردند.

راز استقبال مرکل از جنگ‌زدگان سوری

موضوع سیل مهاجران و جنگ زدگانی که به اروپا سرازیر شده اند تا هم از جنگ و خونریزی‌های تروریست رهایی پیدا کنند و هم باقی زندگی‌شان را در آرامش و آسایش بگذرانند این روزها خبر یک جهان است.

پشت پرده کمپین رسانه‌ای انتشار تصاویر آیلان

رسانه‌های اروپايی به طور گسترده اقدام به انتشار تصویر یک کودک کرد سوری به نام «آیلان کوردی» که در دریا غرق شده و همین‌طور گزارش‌های متعدد درباره موج پناهندگان سوری کرده‌اند که خود را پیاده به اروپا می‌رسانند. با این وجود «تیری میسان» محقق و منتقد فرانسوی معتقد است این عکس‌ها تقلبی است و برای تأمین منافع ناتو و همین‌طور «اولریش گریلو» رئیس فدراسیون صنایع آلمان طراحی شده است.

طرح برلین-پاریس-رم برای توقف سیل پناهجویان

وزرای خارجه آلمان، فرانسه و ایتالیا در نامه‌ای برای مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا طرحی مشترک برای حل بحران مهاجران ارائه کردند.

هجوم مهاجران و موج‌سواری اقتصاد آلمان

اقتصاد آلمان اکنون نیازمند جذب نیروی کار متخصص بوده که شرایط موجود این امکان را بسادگی در اختیار مقامات و مسئولان کشور قرار داده تا از میان سیل پناهجویان آن گروه را که برای اقتصاد آلمان مفید هستند انتخاب و جذب کنند.

مرکل درباره تروریسم در آلمان هشدار داد

صدراعظم آلمان با انتقاد از بیگانه‌ستیزی درباره گسترش تروریسم و اقدامات افراطی در این کشور هشدار داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.