ریزگردها، مهمان ناخوانده تهران

ریزگردها، این میهمانان ناخوانده، بر سر سفره شهرهایمان جان می‌خورند و تیشه بر روح سبز زمین می‌زنند. عجب رسمی است که این مارهای خانمان برانداز، درست از آستین خود زهر بر گلوی شهرمان می‌زنند.

کاهش آلودگی هوا یک ادعاست

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست در موضوع واردات بنزین فرار به جلو را انتخاب کرده است و ادعای کاهش آلودگی هوای تهران بدون استدلال و منطق است.

هوای تهران در شرایط «ناسالم» قرار دارد

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه شرایط هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار دارد گفت: توصیه می‌شود افراد دارای بیماری‌های قلبی، ریوی، کودکان و سالمندان حتی‌المقدور از تردد در فضای باز خودداری کنند.

هوای تهران تا پایان هفته ناسالم است

مدیرکل مرکز پایش آلودگی هوای تهران از افزایش غلظت آلاینده‌های هوا خبر داد و گفت: شاخص کیفیت هوای تهران برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود این وضعیت تا پایان هفته جاری ادامه یابد.

لبنیات و میوه؛ تنها چاره تهرانی‌ها

رئیس اورژانس تهران گفت: مهم‌ترین توصیه اورژانس به مردم در شرایط آلودگی هوا این است که تا جای ممکن در خانه بمانند، به هیچ وجه در هوای باز ورزش نکنند و با مصرف لبنیات، میوه و سبزی برای خروج سموم موجود در هوا از بدن تلاش کنند.

هوای پایتخت همچنان در شرایط ناسالم

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اعلام علت افزایش ریزگردها در هوای تهران در روز گذشته از قرار داشتن هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس ظرف امروز (سه‌شنبه) خبر داد.

هوای امروز تهران در شرایط هشدار

مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از افزایش 55 درصدی تعداد روزهای ناسالم در نیمه اول مهر ماه نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

فردا، تصمیم‌گیری برای تعطیلی تهران

با توجه به افزایش آلودگی هوای تهران کمیته اضطراری امروز با حضور مسئولان استانداری و سایر بخش‌ها تشکیل خواهد شد.

تهران باز هم در آستانه هشدار

مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوا گفت: هوای تهران با قرار گرفتن شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد ۱۴۳ در آستانه هشدار قرار گرفت.

گزارش تصویری: آلودگی هوا در تهران

هفته گذشته با روزهای ممتد پایداری و سکون هوا غلظت آلاینده‌ها تا آستانه محدوده اضطرار رسید و منجر به تعطیلی روز شنبه تهران گردید.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.