شبلی و آتش با فستیوال خنجر در آمازون

سوره مهر الکتروینک به منظور دسترسی آسان مخاطبان فارسی‌زبان در سراسر جهان اقدام به انتشار ۵۰ عنوان از کتاب‌های منتشر شده خود در سایت آمازون کرده است.

کتاب؛ کاغذی یا الکترونیکی؟

از سال ۲۰۰۸ که کتاب‌‌خوان‌های الکترونیکی راه خود را به بازار کتاب باز کردند، دیگر پرسش پیشِ ‌روی خوانندگان به این که چه بخوانند محدود نمی‌شود. این‌که چگونه بخوانند نیز خود به معضلی بدل شده: روی کاغذ، تبلت، ای‌بوک، یا تلفن؟ طرفداران هر کدام، عقاید کم‌وبیش راسخی برای ترجیح هر یک از آن‌ها دارند؛ ولی واقعا از میان کتاب‌های کاغذی یا الکترونیکی کدام یک برای فعالیت ذهن ما مفیدترند؟

حذف برنامه‌های آمازون از فروشگاه همراه گوگل

قوانین فروشگاه همراه گوگل پلی موجب حذف برنامه های شرکت آمازون از این فروشگاه شد.

تلاش آمریکا و اروپا برای تصاحب آمازون

معاون رئیس جمهور بولیوی از تلاش آمریکا و اروپا برای تصاحب آمازون خبر داد و اظهار داشت که آمریکا و اروپا با توجیه تعلق آمازون به بومیان و ضرورت حفاظت از محیط زیست در صدد نقض حاکمیت کشورهای عضو پیمان همکاری آمازون هستند.

جدی‌ترین رقیب گوگل در حوزه جستجو

اریک اشمیث رییس هیأت مدیره گوگل و مدیرعامل سابق این شرکت، آمازون را بزرگترین رقیب خود در زمینه ارائه خدمات جستجو می داند.

آمازون ایرانی راه اندازی می‌شود

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی با اعلام پیشنهاد سه اثر برای ثبت در حافظه جهانی یونسکو، از راه اندازی سایت آمازون ایرانی با همکاری ناشران در بیست ویکمین دوره هفته کتاب خبر داد.

«گرگ‌سالی» به آمازون پیوست

نسخه فارسی رمان «گرگ‌سالی» آخرین رمان مرحوم امیرحسین فردی در سایت آمازون و گوگل باکس در معرض فروش گذاشته شد.

انتشار قرآن تحریف‌شده توسط اپل و آمازون‌ +‌سند

اين نرم‌افزار در حال حاضر از سوی آمازون به فروش گذاشته شده و در بخش «آی ‌تونز» پايگاه اينترنتی «اپل» قابل دانلود است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.