با عظمتِ ماجرا مواجه شوید؛

با FATF، آمریکا به یکی از بازیگران داخلی اقتصاد ایران تبدیل خواهد شد!

رای دادگاه لاهه؛ پیروزی یا تقریبا هیچ؟!

تنها دستاورد این تصمیم موقت دیوان بین المللی دادگستری علیه آمریکا ، جنبه رسانه ای و پرستیژ آن در مجامع بین المللی است و هیچ جنبه الزام آور و جبران خسارتی علیه آمریکا نخواهد داشت.

گل بخودی جدید غربگراها…

‏آمریکا دادگاه لاهه را بی‌اعتبار خوانده و چون ضمانت حکم این دادگاه، شورای امنیت است با حق وتو به این حکم تن نخواهد داد. اما طرفین از تشدید مناقشه منع شده‌اند و اگر ایران بدلیل بدعهدی غرب، حتی بخشی از تعهدات برجام را متوقف کند در شورای امنیت محکوم خواهد شد! گل بخودی جدید غربگراها!

فرمانده کل سپاه: آمریکا نماد ستم در عالم است و مظلومان و آزادیخواهان جهان در حال متحد شدن علیه آن هستند

سرلشکر جعفری در واکنش به اظهارات سخیف ترامپ با تاکید بر اینکه آمریکا نماد ستم در عالم است و مظلومان و آزادیخواهان جهان در حال متحد شدن علیه آن هستند، گفت: مطمئن باشید مردم ایران و منطقه، به این اظهارات سراسر دروغ و مضحک شما نیز می خندند، لکن صدای خنده های آنان را از راه دور نمی شنوید.

واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به سخنان روحانی در سازمان ملل:جنگ نمی شود ، مذاکره نمی کنیم

نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد ” و سخنرانی روسای جمهور کشور‌های مختلف در این نشست بحث داغ این روز‌های رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی است.

نکاتی درباره نشست آتی شورای امنیت به ریاست ترامپ

آمریکا در پی تاثیرگذاری بیشتر بر ایران و تغییر رفتار جمهوری اسلامی در بعد منطقه ای و جهانی، درصدد استفاده از تمامی ظرفیت های داخلی و بین المللی خود است تا فشار بر ایران را به حداکثر برساند و در همین راستا درخواست تشکیل نشست شورای امنیت سازمان ملل را داده است تا پرونده ایران را در اولویت اصلی امنیت بین الملل قرار دهد.

واکاوی ادعای دولتمردان آمریکایی برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران؛ از حرف تا عمل

دولت آمریکا در تلاش است میزان صادرات نفت ایران را به صفر برساند، اما شواهد حاکی از آن است که راه سختی برای پیاده سازی هدفش در پیش دارد.

ابزارهای آمریکا برای ۴۰سال دشمنی

بریده شدن دست دشمن از منافع ایران به عنوان کشوری که از جهت ژئوپلیتیک و ژئواستراتژیک در موقعیت مثال زدنی قرار گرفته و حدود ۱۴ درصد از منابع طبیعی دنیا را در اختیار دارد، خود عاملی برای اتخاذ تاکتیک های متعدد برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی و تلاش برای اخذ امتیاز و بهره مندی ازین مواهب است

مطالبه کاربران توئیتر برای تکرار نشدن تجربه اعتماد به آمریکا

همزمان با فرارسیدن ۲۸مرداد سالروز کودتای آمریکایی، کمپینی با دو هشتگ #تراژدی_اعتماد_به_آمریکا و #unreliable_usa در توئیتر به راه افتاد که ظرف زمان اندکی به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شد.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.