مرگ مغزی وزارت خارجه ایران در قبال تحولات ونزوئلا

ونزوئلا آخرین پل برای بازگشت تمام و کمال واشنگتن به صحنه آمریکای_لاتین است. فشارها بر نقطه‌ای متمرکز شده که منشاء آغاز جنبش استقلال‌طلبی در این منطقه بوده و آمریکا تلاش می‌کند این حرکت را از نقطه شروع به عقب راند. بازگشت ونزوئلا به زنجیره تامین #انرژی در صحنه جهانی، نقطه اتکای دولت ترامپ برای اجرای […]

هندوراس نا‌امن‌ترین کشور جهان

گسترش روزافزون فقر، حاشیه نشینی و فراگیری جرم و جنایت در منطقه آمریکای لاتین منجر به بروز «خشونت» و همچنین کاهش کیفیت زندگی مردم این منطقه شده است و در نهایت آمریکای لاتین را تبدیل به خشن‌ترین و ناامن‌ترین منطقه در سراسر جهان کرده است.

تمرین نظامی مشترک ۵کشور آمریکای لاتین

رسانه شیلیایی «لاناسیون» گزارش داد که ناوهای جنگی کشورهای پاراگوئه، آرژانتین، برزیل، بولیوی و اروگوئه برای انجام تمرین نظامی مشترک در آب‌های پاراگوئه حاضر شده‌اند.

قدرت آمریکا رو به افول است

سفرای این کشورها در همایش «همه در برابر استکبار» تاکید کردند: آمریکا خواهان پایان پروسه‌های استقلال طلبانه کشورهای آمریکای لاتین است و ما در تلاش هستیم تا با کشورهای انقلابی اطراف‌مان علیه آن ایستادگی کنیم.

مورالس:مقابل کارشکنی امپریالیسم می‌ایستیم

یک رسانه ونزوئلایی گزارش داد: رئیس جمهور بولیوی اعلام کرده که کشورش از روند انقلابی شدن کشورهای آمریکای لاتین حمایت می‌کند و در مقابل کارشکنی‌های امپرالیسم در منطقه می‌ایستد.

هشدار سیاستمدار بولیوی به کودتای نرم آمریکا

وزیر کشور سابق بولیوی هشدار داد که راست‌گرایان آمریکا به دنبال انجام کودتای نرم در آمریکای لاتین هستند.

دمیدن آتش کودتا در آمریکای لاتین

یک روزنامه آرژانتینی گزارش داد که در حال حاضر بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین با اقدامات تخریب کننده‌ای از سوی راست‌گرایان افراطی مواجه هستند که ممکن است این اقدامات به کودتا در این کشورها بینجامد.

ابراز خرسندی پاپ برای سفر به آمریکای لاتین

رهبر کاتولیک‌های جهان خرسندی خود را از سفرش به شماری از کشورهای آمریکای لاتین که از تاریخ پنجم تا سیزدهم ژوئیه ( 14 لغایت 22 تیرماه سال جاری) انجام می‌شود، ابراز داشت.

مورالس: شیلی؛ اسرائیلِ آمریکای لاتین

رئیس‌جمهور بولیوی گفت: اهداف توسعه‌طلبانه برخی مقامات شیلیایی که همکاری‌های منطقه‌ای را رد و از راه‌حل بولیوی مبنی بر پایان مناقشه دریایی بین این دو کشور اجتناب می‌کنند این کشور را به اسرائیل آمریکای لاتین تبدیل کرده است.

فیدل‌ کاسترو در انظار عمومی ظاهر شد+عکس

فیدل کاسترو، رهبر و رئیس جمهور پیشین کوبا، پس از ۱۴ ماه در انظار عمومی ظاهر شد و با گروهی از دانشجویان ونزوئلایی که به کوبا سفر کرده‌اند، دیدار کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.