ایران، دوازدهمین کشور از نظر کتب منتشر شده در موضوع کتب عمومی است.

منبع : سازمان ملل متحد
در اپلیکیشن چهله ببینید
lish.ir/18oO

آموزش طنز و کاریکاتور در مکتب بزنگاه

مكتب طنز و كاريكاتور بزنگاه سلسله نشست های هفتگي تخصصي با اجراي مهدي فرج اللهي با موضوع آموزش طنز و كاريكاتور است كه در سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار مي شود.

کودکان مهاجر، امسال پشت نیمکت‌های مدارس

همه چیز آماده شروع یک سال تحصیلی ویژه برای کودکان مهاجر افغانستانی است. اگر همه مراحل طبق برنامه‌ریزی‌های معمول پیش رود گام مهمی در نزدیکی دو ملت پیش خواهد آمد.

آموزش در تشکیلات بهایی

بهائیت از همان ابتدا به سبب اتصال و ارتباط با دستگاه اطلاعاتی انگلستان (MI6، بهترین شیوه برای فریب افکار عمومی، جذب اذهان ساده و مستعد برای پذیرش بهائیت و ادامه حیات خویش را، تقویت دستگاه تبلیغاتی خویش از طریق در پیش گرفتن بهترین شیوه‌های سازمان‌دهی شده‌ آموزش و تبلیغات دانستند.

رقابت سامسونگ و فیس‌بوک در اینترنت اشیا

مدت کوتاهی پس از آنکه سامسونگ از راه اندازی پلاتفورمی آزاد برای همه گیر کردن اینترنت اشیا خبر داد، فیس بوک هم از عرضه برخی ابزار اختصاصی هوش مصنوعی خود خبر داد.

افزونه‌ای برای ذخیره کردن تب‌ها در کروم

دسته بندی کردن تب‌ها در بقچه‌ها به ویژه هنگامی که شما با چندین تب در چند پنجره سروکار دارید، بسیار کاربردی است. این امر همچنین برای Multitasking مفید است. به این ترتیب می‌توانید همه تب‌ها را از سری قبلی وب گردی خود دوباره باز کنید؛ آن هم بدون نیاز به جستجو تایپ اضافه!

ابزاری فوق العاده در ویندوز که از آن بی خبرید!

ویندوز پر از ابزار‌ها و امکاناتی است که ما شاید در سال‌ها استفاده از این سیستم عامل، حتی یک بار هم به آن‌ها سر نزنیم؛ اما کمی کنکاش به خوبی نشان می‌دهد، برخی از این ابزار‌ها به قدری کاربردی هستند که از دست دادن آن‌ها، واقعا یک فقدان بزرگ است. این یکی از همین ابزار‌هاست که بسیاری از آن بی‌خبرند!

فقدان آموزش، سلامتی کارگران را تهدید می‌کند

علت برخی از حوادث و مشکلات ناشی از کار، مهارت پائین کارگران و استادکاران است/ کمبود مهارت کارگران و بنایان عمر ساختمان ها را به شدت کاهش داده است.

کنکور دکترای علوم انسانی «فاجعه» است

اگر بخواهم تنها یک واژه برای تشریح این وضعیت بگویم، خواهم گفت: فاجعه! فاجعه چه برای کسانی که هم‌اکنون در کالبد نظام آموزش عالی ما حضور دارند و چه کسانی که در آینده به آن وارد می‌شوند. نظامی که هیچ اهمیت و اعتباری برای خود قائل نشود و مثل صاحب‌خانه‎ای که چوب حراج بر هرچه از در و دیوارهای بقایای این خانه‌ی نحیف باقی مانده است، بزند، آن هم برای اینکه آدم‎هایی این در و دیوارها را بخرند که یا نسبت به داشتن این مدرک متوهم هستند و یا از آن بدتر قصد سوءاستفاده از آن را برای معاملات و موقعیت‎های اجتماعی خود دارند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.