«کسپرسکی» به یک دردسر حیثیتی دچار شد

هنوز هیچ کدام از این اتهامات که به بزرگترین و معتبرترین شرکت امنیت سایبری دنیا وارد شده تایید نشده است و مسئولان رده بالای کسپرسکی به شدت آنها را تکذیب میکنند. اما در صورتی که این اتهامات صحت داشته باشد، لکه ننگی حیثیتی برای این شرکت رقم خواهد خورد و اعتبار چندی ساله آن از دست خواهد رفت.

کنترل دزدی اطلاعات در اپ‌ها موبایل

نخستین ضد بدافزار بومی مخصوص تلفن همراه توسط یک شرکت دانش بنیان و با حمایت یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور طراحی شد که تا پایان خردادماه جاری به بازار عرضه می شود.

بازگشت آنتی ویروس‌ها به بازار ایران

منع دسترسی کاربران ایرانی به خدمات و کالاهای اورجینال بازار فناوری اطلاعات باعث شد استفاده از نرم‌افزارهای قفل شکسته و دلالی در بازار ایران رونق بیشتری یافته و البته کاربران را در دسترسی به خدمات و کالاهای موردنیازشان با دشواری‌ها و مشکلات بسیاری روبه‌رو کند.

نرم‌افزارهای محبوب اندروید بدافزار از آب درآمدند

این گونه از بد افزار جدید خود را از طریق App های معروف و محبوب در Play Store گوگل به گوشی هوشمند کاربران رسانیده است.

سیستم آلوده به ویروس چه نشانه‌هایی دارد؟

چگونه می‌توانید، بفهمید آیا سیستم شما به یک بدافزار آلوده شده است؟ شما یک آنتی ویروس نصب کرده‌اید و گمان می‌کنید پس از این همه در امن و امان است؛ اما اشتباه نکنید، شاید سیستم شما به یک بدافزار آلوده است که آنتی ویروس شما قادر به شناسایی آن نیست. بدافزاری که در حال دزدی اطلاعات شماست.

کدام آنتی‌ویروس بهتر است؟

تمام کامپیوترهایی که به شبکه‌ی جهانی وب متصل هستند برای جلوگیری از نفوذ مهاجمان به نرم‌افزارهای امنیتی نیاز دارند تا بتوانند در مقابل این حملات ایستادگی کنند.