یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

آلمان برنده جنگ سوریه است

کشورهای زیادی در جنگ بوسنی به کمک مسلمانان بوسنی آمدند اما قطعاً مؤثرترین آن‌ها ایران بود. حجم کمکهای ارسالی از ایران به بوسنی آن‌قدر زیاد بود که در پایان جنگ علی عزت بگوویچ رییس‌جمهور بوسنی هم گفت «اگر کمک های ایران نبود مردم بوسنی از مهلکه صرب ها جان سالم به در نمی بردند.» اما سؤال اینجاست که چه شد که بعد از جنگ مردم بوسنی کمک‌های ایران را فراموش کردند.

آوارگی 3 میلیون عراقی در یک سال

بیش از 3 میلیون نفر از مردم عراق به علت جنایات داعش در استان های مختلف این کشور آواره شده اند.

کوچه های ویران و خالی از سکنه کوبانی

با سیطره شبه کامل تروریستهای داعش به شهر کوبانی منابع عربی از خروج هشتاد تا نود درصد از ساکنان آن ازاین شهر از ترس حملات داعش خبر می دهند.

اعزام کاروان بین‌المللی «زائران صلح» به سوریه

جمعی از فعالان بین‌المللی از کشورهای مختلف جهان اواسط ماه آوریل (نیمه دوم فرودین ۹۳) قصد عزیمت به سوریه برای امدادرسانی دارویی و پزشکی به مردم جنگ‌زده و رنج‌کشیده این کشور را دارند که در مسیر خود در ایران نیز حاضر خواهند شد.

۶۵ هزار عراقی هفته گذشته آواره شدند

این مجموعه جهانی همچنین اعلام کرد که افراد آواره به مواد غذایی و پوشاک مناسب برای آب و هوای بارانی احتیاج دارند و همچنین در مورد وضعیت نابسامان بهداشتی افراد بی‌خانمان ابراز نگرانی کرده است.

هنیه: بازگشت آوارگان فلسطینی حتمی است

نخست وزیر منتخب مردم فلسطین ضمن مخالفت با طرح وطن جایگزین برای آوارگان بازگشت آنها به سرزمین آبا و اجدادیشان را حتمی دانست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.