کمپین کودکان حرم؛ حمایت از کودکان سوری

کمپین «با کودکان حرم» به منظور کمک به کودکان مظلوم و گرفتار در بحران سوریه که با آغاز فصل سرما و بارندگی در معرض فاجعه انسانی قراردارند،طی حرکتی خودجوش و مردمی برای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم تهران تشکیل شد

آلمان برنده جنگ سوریه است

کشورهای زیادی در جنگ بوسنی به کمک مسلمانان بوسنی آمدند اما قطعاً مؤثرترین آن‌ها ایران بود. حجم کمکهای ارسالی از ایران به بوسنی آن‌قدر زیاد بود که در پایان جنگ علی عزت بگوویچ رییس‌جمهور بوسنی هم گفت «اگر کمک های ایران نبود مردم بوسنی از مهلکه صرب ها جان سالم به در نمی بردند.» اما سؤال اینجاست که چه شد که بعد از جنگ مردم بوسنی کمک‌های ایران را فراموش کردند.

بحران آوارگان چهره اروپا را مخدوش کرد

وزیر خارجه اسپانیا با بیان اینکه مادرید برای حل بحران پناهندگان سوری تلاش می کند گفت: بحران آوارگان جنگی در پی برخی نظرات غیر انسانی چهره اتحادیه اروپا را مخدوش کرده است.

دیک چنی: اوباما مقصر بحران آوارگان است

معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا اعلام کرد،باراک اوباما را مسوول سیل آوارگانی دانست که از سوریه می‌گریزند.

شیلی به مهاجرین سوری پناهندگی می‌دهد

رسانه ونزوئلایی «تله سور» گزارش داد که وزیر امور خارجه شیلی از آمادگی کشورش برای پذیرش مهاجرین سوری خبر داد.

نتانیاهو پیشنهاد پذیرش آوارگان را رد کرد

پیشنهاد رهبر حزب مخالف «اتحادیه صهیونیست» مبنی بر پذیرش پناهندگان سوری به درگیری لفظی او با نخست وزیر، وزیر دادگستری و وزیر حمل‌ونقل رژیم صهیونیستی منجر شد.

پروژه آواره سازی مردم سوریه کار کیست؟

به نظر می رسد مسئله ورود آوارگان سوری به خاک اروپا و احتمال خودجوش بودن پدیده جدید به راه افتادن زنجیره های انسانی جدید از کشورهای اروپای شرقی به مقصد غرب اروپا که باعث ایجاد بحث های جدی در داخل اتحادیه اروپا نیز شده است ، بسیار ضعیف است.

تیراندازی ارتش ترکیه به آوارگان سوری

نیروهای مرزبانی ترکیه در نزدیکی شهر «کلس» ترکیه به هنگام تلاش یک خانواده سوری برای ورود به خاک این کشور، به سوی آنان تیراندازی کردند که یک کودک کشته شد.

تغذیه آورگان سوری از گوشت گربه

همسایگانمان برای ما گوشت می‌فرستادند، آنها در ابتدا به ما نمی‌گفتند که گوشت چیست، فردای آن روز به ما گفتند که گوشت گربه بوده است.

عکس: سوریه پس از سه سال جنگ داخلی

به گزارش دیده بان حقوق بشر سوریه، از زمان آغاز جنگ داخلی سوریه 146 هزار سوری کشته شده‌اند. در گزارش جدید صندوق‌ بین‌المللی حمایت از کودکان (یونیسف) آمده است، از این تعداد دست کم 10 هزار تن کودک بودند که بالاترین تعداد کشته شدگان کودک در درگیری‌های اخیر این منطقه محسوب می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.