توصیه‌ آیت‌الله بهجت به وزیر اسبق اطلاعات

هر شب محاسبه نفس كنيد «‌حاسبوا قبل أن تحاسبوا» قبل از اينكه به حساب شما برسند خود برسيد.

روایت آیت‌الله بهجت از آنچه در قیامت بر مسئولین می‌گذرد

شما در روز قیامت می‌بینید که چند نفر به شما مراجعه می‌کنند که شما آنها را کشته‌اید؛ هر چه شما فکر می‌کنید، می‌بینید شما در عمرتان کسی را نکشتید. بعد گفته می‌شود که شما به عنوان فرمانده یا مسئول، سری را فاش کردید و این زیر‌دستان شما، جان خودشان را از دست دادند؛ یا در حوزه مأموریتی بی توجهی کردید، مأمور شما به خطا موجب قتل اینها یا آسیب اینها شد

جبهه پایداری برای حمایت از احمدی نژاد شرط دارد

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پاسخ به این جمله رنجبران که “پس احمدی‌نژاد فعلی مورد تایید شما نیست”، گفت: نه نیست، مگر اینکه تغییر جدی در خود ایجاد کند. برخی‌ اشکالات را منتسب به اطرافیان احمدی‌نژاد می‌دانستند ولی من معتقدم ما به اطرافیان او که رای ندادیم ما به احمدی‌نژاد رای دادیم.

راز قران آیت‌الله بهجت تکذیب شد

با توجه به بررسی‌های انجام شده و مراجعه به قرآن شخصی معظم‌له صحت مطلب فوق تکذیب می‌شود.

نگاهی به سبک‌زندگی ایت‌الله بهجت

معرفی صفحات دینی در اینستاگرام، بررسی فرصت ها و تهدیدات تبلیغ دین در فضای اینترنت، بررسی محدودیت های تبلیغات دینی در این شبکه ها و نیز معرفی تجربه های موفق در این رابطه از دیگر گزارش های پرونده «منبر آنلاین» است.

ماجرای صدقه آیت‌الله بهجت هنگام سفر رهبر انقلاب

فرزند آیت‌الله بهجت می‌گوید: آقا که به کردستان رفته بودند، آیت‌الله بهجت هر شب دعا می‌خواندند و صدقه می‌دادند که آقا سالم برگردند.

حکمت بلاها به روایت آیت‌الله بهجت

مرحوم آیت‌الله بهجت می‌گفت: خداوند بلاها را بدون حکمت و مصلحت نمی‌فرستد بلکه برای رفع آنها دعا لازم، و تضرع به درگاهش مطلوب است.

فرزند آیت‌الله بهجت: پدرم دوست داشت دیدارهایش با رهبری مخفی بماند

مقام معظم رهبری در این جریانات کاملا مظلوم واقع شدند و رابطه ایشان با آیت‌الله بهجت بسیار گرم و صمیمی بود. مثلا این‌که آیت‌آلله بهجت فرموده بودند دیدارهایشان با رهبری، مخفی بماند و در صداوسیما پخش نشود، این درست است؛ چراکه ایشان دوست نداشتند در صداوسیما و در جامعه مطرح شوند.

دستوراتي عبادي از آيت‌الله بهجت‌(ره)

راي شفاي مريض، آب زمزم و تربت حضرت سيدالشهداء به مرّات عديده، صدقه به مرّات عديده به افراد زياد – اگر چه مبلغش زياد هم نباشد – داده شود؛ سوره حمد هم از يك مرتبه تا صد مرتبه افراد متعدد بخوانند، خيلي تأثير دارد. علاوه بر اين به رفقا هم بگوييد دعا كنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.