تهران تعهداتی فراتر از پادمان پذیرفته

یک مقام ارشد سابق آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: اخیراً تلاش‌هایی برای مانع شدن در اجرای برجام و نقشه راه دقیقاً شبیه ماجرای جعلی خرید اورانیوم از سوی عراق که دستگاه‌های اطلاعاتی ایتالیا به دروغ آن‌ را منتشر ساختند، صورت گرفته است.

بازرسی تاسیسات هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟

نیوزویک نوشت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید بازرسان خود را سه برابر کند تا بتواند پای‌بندی ایران به برجام را راستی‌آزمایی کند و به هزینه‌ای معادل ماهانه سه میلیون دلار نیاز دارد

اطلاع از جزئیات توافق هسته‌ای در دیدار با آمانو

دو سناتور ارشد آمریکایی در بیانیه‌ای اعلام کرده‌اند هدف آنها از دعوت از مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، آگاهی از جزئیات توافق هسته‌ای است.

«ملاقات فنی-کارشناسی» یا «بازجویی»

نقشه راه میان ایران و «آژانس بین‌المللی انرژی اتمی» به دو توافق محرمانه اشاره می‌کند که یکی از این توافق‌ها مربوط به بازجویی از دانشمندان و دیگری مربوط به توافق ایران و آژانس درباره مسأله سایت نظامی پارچین می‌شود.

بازرسان آژانس در ایران دنبال پوشک بچه نیستند

نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل، ایران را به 25 سال فریبکاری در تعامل با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی متهم کرد.

آژانس مساوی است با آمریکا!

اظهارات مقامات آمریکایی درباره اطلاع از جزئیات توافق محرمانه بین ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نشان داد که هیچ چیز محرمانه‌ای بین واشنگتن و آژانس وجود ندارد.

استقبال وزرای خارجه گروه 7 از تفاهم نامه لوزان

وزیران خارجه هفت کشور بزرگ صنعتی از تفاهم‌نامه ایران و 1+5 در لوزان استقبال کردند.

ادامه پایبندی ایران به توافق ژنو

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه تازه‌ترین گزارش فصلی خود با موضوع برنامه هسته‌ای ایران را منتشر کرد.

مذاکرات ایران و آژانس سازنده و صریح بود

نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مذاکرات دو روزه ایران و آژانس در تهران را بسیار سازنده، جدی،‌محتوایی و صریح خواند و گفت:‌ قرار است در آینده نزدیک نشست دیگری برگزار شود که به احتمال زیاد در اوایل آبان خواهد بود.

آمانو امشب وارد تهران می‌شود

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به منظور دیدار و گفت‌وگو با رئیس‌جمهور و دیگر مقامات کشورمان و رایزنی درباره همکاری‌های ایران و آژانس امشب وارد تهران می‌شود.