چرا غرب از رشدی و شارلی ابدو حمایت می‌کند؟

اگر فتوای حضرت امام علیه رشدی که در چارچوب احکام صریح اسلام بود به اجرا درمی‌آمد، آیا شارلی ابدو یا دیگر پیاده‌نظام‌های غربی ـ صهیونیستی جرات تکرار چنین اهانتی را داشتند؟ و آیا دشمنان به خود جرات کشتار و اهانت به مسلمانان می‌دادند؟

جریان‌شناسی رسانه‌ای هتک‌حرمت به پیامبر

سابقه جریان توهین به پیامبر(ص) از کجا آغاز می شود؟چرا برخی از جریانات رسانه ای در داخل بدان دامن می زنند؟ جایگاه رسانه در این توهین جهت دار چیست؟ اقدام متقابل ما، در دفاع از پیامبرمان، چه بوده است؟ جریان شناسی ضمنی این موضوع، می تواند دریچه تحلیلی متناسبی را برای ما باز نماید.

عکس: راهپیمایی علیه کتاب «آیات شیطانی»

26بهمن 67/ راهپیمایی در محکومیت انتشار کتاب آیات شیطانی

دوست مشترک شاهین نجفی و سلمان رشدی کیست ؟

در توصیف والراف همین بس که وی یکی از دوستان و حامیان سلمان رشدی بوده که از زمان انتشار کتاب موهن آیات شیطانی، وی را همراهی کرده است.

نگذارید سلمان رشدی‌ها بیایند

در آستانه برگزاری نمایشگاه کتاب جیپور، مسلمانان هند خواستار ممنوعیت حضور نویسندگان حامی سلمان رشدی در این نمایشگاه شدند.

شهید مصطفی مازح؛ پیام‌ رسای امام خمینی

مصطفی مازح جوان عضو حزب‏ الله لبنان، پس از صدور فرمان امام (ره) مبنی بر اعدام سلمان ‏رشدی، خود را به محل اقامت این نویسنده مرتد در لندن رساند و در حالی که با خود مقادیر زیادی مواد منفجره حمل می‌‏کرد در ساختمان وی جای گرفت. هرچند در این انفجار به سلمان رشدی آسیبی نرسید و مصطفی به شهادت رسید، ولی پیام رسای امام خمینی(ره) در گوش جهانیان به صدا درآمد که پیروان حضرتش، سلمان رشدی را‌‌ رها نخواهند کرد.

طنین فرمان خمینی(ره) از لبنان تا لندن

مصطفی مازح پس از صدور فرمان تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر اعدام سلمان‏ رشدی در حالی که با خود مقادیر زیادی مواد منفجره حمل می‏‌کرد در ساختمان وی جای گرفت. هرچند در این انفجار به سلمان رشدی آسیبی نرسید و مصطفی به شهادت رسید، ولی پیام رسای امام خمینی(ره) در گوش جهانیان به صدا درآمد.

اگر سلمان‌ رشدى توبه كند و زاهد گردد وظیفه چیست؟‌

سلمان رشدى اگر توبه كند و زاهد زمان هم گردد، بر هر مسلمان واجب است با جان و مال تمامى همّ خود را به كار گيرد تا او را به دَرك واصل گرداند.

مصائب روحانیتِ اسلام ناب در برابر تحجر و سرمایه‌داران زالوصفت

علماى اصيل اسلام هرگز زير بار سرمايه داران و پول پرستان و خوانين نرفته‏اند…روحانيت متعهد، به خون سرمايه داران زالو صفت تشنه است و هرگز با آنان سرآشتى نداشته و نخواهد داشت… بايد مراقب بود كه تفكر جدايى دين از سياست از لايه‏هاى تفكر اهل جمود به طلاب جوان سرايت نكند… جنگ ما جنگ فقر و غنا بود، جنگ ما جنگ ايمان و رذالت بود و اين جنگ از آدم تا ختم زندگى وجود دارد

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.