عکس: اینستاگرام هاشمی قبل از رای‌گیری

امروز صفحه اینستاگرام هاشمی رفسنجانی این عکس و توضیح را منتشر کرد و از رای اکثریت اعضای خبرگان به هاشمی خبر داد.

آیت الله یزدی رئیس مجلس خبرگان شد

اعضای مجلس خبرگان رهبری صبح امروز در هفدهمین اجلاسیه مجلس خبرگان (دوره چهارم) با اکثریت آرا، آیت‌الله محمد یزدی را به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری انتخاب کردند.

عکس: غیبت آملی‌لاریجانی و روحانی در مجمع

در گزارش‌های تصویری که از جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شده است آیت الله آملی لاریجانی و حجت‌الاسلام روحانی غایب هستند و صندلی آن‌ها خالی است.

آیا منظور ناطق‌نوری، هاشمی‌رفسنجانی بود؟

شخصی مسئولیتی را در کشور بر عهده می‌گیرد و هر طور دلش خواست بیت‌المال را خرج می‌کند، آن وقت می‌گویند تا زمانی که بر مسند است، مصلحت نیست جلوی او را بگیریم. وقتی هم که از مسندش کنار رفت می‌گویی حالا که رفته است و دیگر مرده را لگد نزنیم. پس کی و کجا می‌خواهیم حساب بیت‌المال را برسیم؟

پاسخ امام به‌منتظری درباره حمله‌ به‌‌ایرباس

مردم شریف ایران بدانند که این روزها دستهای ناپاک شرق و غرب برای هدم اسلام و مسلمین در یکدیگر گره خورده است، باید نگذاریم که تلاش فرزندان انقلابی‏مان در جبهه‏ ها از بین برود.

سال ۸۴ هم به هاشمی گفتم انصراف بدهد

آیت الله علی اسلامی به عنوان عضو مجلس خبرگان رهبری در پی اقدام آیت الله هاشمی رفسنجانی در ثبت نام کاندیداتوری ریاست جمهوری گفت: به هاشمی پیغام دادم که شما در اجرائیات کشور در قوه مقننه و مجریه تجربه‌های خوبی دارید و خدمات مفیدی را به مردم و نظام ارائه کرده‌اید ولی باید اکنون عرصه مدیریت کشور را به افراد جوان‌تر سپرد.

آیت‌الله موحدی حمایت از هاشمی را تکذیب کرد

آیت الله موحدی کرمانی با بیان این که تاکنون هیچ خبری مبنی بر حمایت مراجع تقلید از کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی نشنیده ام، تاکید کرد: این گونه اخبار دروغ است و من هم تاکنون هیچ حمایتی از کاندیداتوری هاشمی نکرده ام.

حجتیه‌ای‌هایی که به مجاهدین خلق پیوستند

مروری بر زندگینامه‌ی سران سازمان مجاهدین خلق ایران(منافقین)، ما را به این نکته رهنمون می‌سازد که تعداد قابل توجّهی از آنان سابقه‌ی عضویّت در انجمن حجّتیه داشته‌اند. نتیجه‌ی تفریط در مبارزه تحت لوای انجمن، افتادن به وادی افراط و مبارزات مسلّحانه بود، آن‌هم با این نگاه که هدف، وسیله را توجیه می‌کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.