چپ و راست در مجلس خبرگان جایی ندارد

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان گفت: بدون شک اعضای مجلس خبرگان رهبری شاید نسبت به جناح خاصی تعلق خاطر داشته باشند اما این تعلقات را در انتخاب خود اعمال نخواهند کرد.

چرا ولایت فقیه شورایی غیر شرعی است؟

خدمت امام عرض شد، امام هم موافق بودند که شورایی حذف بشود، واقعاً هم ما یک مدرکی، یک چیزی نداریم شورا صحیح است اما شورا در مورد مشورت، در زمام داری و حکومت شورا نمی‌تواند کاری بکند. البته شوراهای دیگر آزمایش خودش را داده بود اما شورای رهبری دیگر آزمایش نداده بود. بهتر شد که حذف بشود و حضرت امام هم موافقت فرمودند و به هر حال چیزی نیست

ماجرا احضار رئیس قوه قضائیه به دادگاه

آن زمان به دليل تخلف تعدادي از نمايندگان را به دادسرا احضار كردم. حتي دادستان كل را به دليل داشتن شاكي خصوص احضار كردم كه البته شاكي خصوصي دادستان رضايت داد. من يادم هست كه حتي رئيس قوه قضائيه آيت الله يزدي را در يكي از پرونده ها به عنوان شاكي احضار كردم و رئيس قوه قضائيه شخصا در بازپرسي حاضر شدند.

اعلام حمایت اکثریت جامعه مدرسین از ولایتی

این جلسه در روز شنبه 11/3/92 تشکیل شد که پس از بحث و تبادل نظر درباره نامزدهای ریاست‌جمهوری نظر اکثریت اعضاء به جناب آقای دکتر علی‌اکبر ولایتی معطوف گردید. این نظر مورد تأئید کتبی تعداد متنابهی از دیگر اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم قرار گرفته است.

مسئولیت‌ها را به بهانه انتخابات رها نکنیم

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بعضی مسئولان که سمت‌های بالایی دارند به بهانه انتخابات و اینکه دست و دلشان به کار نمی‌رود سست می‌شوند؛ به اینها باید گفت مگر کارتان را برای رئیس جمهور انجام می‌دادید؟

اینفوگرافی: نگهبانان بی ادعا

همزمان با فرآیند بررسی صلاحیت ها توسط شورای محترم نگهبان نگاهی کوتاه داشته باشیم به این نهاد مهم و حیاتی جمهوری اسلامی ایران.

رابطه مقام معظم رهبری با آیت‌الله سیستانی آمریکا را بیچاره کرد

رئیس جامعه مدرسین گفت: رابطه مقام معظم رهبری در جریان عراق و حمایتی که از نفوذ و قدرت آیت‌الله سیستانی انجام دادند، آمریکا را بیچاره کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.