تأسف آيت‌الله امينى از روش‌های معرفی تشیع

آيت الله امينى از تداوم اختلافات و تخريب وحدت و معرفى چندگانه شیعه در كشور اظهار تأسف کرد.

آیت الله امینی: مسئولان گرانی را به گردن تحریم‌ها می‌اندازند

آین الله امینی٬ امام جمعه قم یادآور شد: مقام معظم رهبری و دیگر مراجع و علما بارها گفته اند که باید برای تورم و گرانی موجود راه حلی یافت چرا که بیش از این در توان تحمل مردم نیست، اما متأسفانه مسئولان مربوطه همه این مسائل را به گردن تحریم ها می اندازند، البته ما منکر تحریم ها و اثرات آن بر جامعه و ایجاد تورم و گرانی نیستیم، اما این تحریم ها تا یک میزان مشخص اثر دارد.

امام جمعه قم: قضات نباید خوشایند جناح‌های سیاسی عمل کنند

امام جمعه قم گفت:انتظار مردم از دستگاه قضایی این است در دفاع از حق برای همه حتی کفار با قاطعیت و عدالت رفتار شود و عدالت برای همه یکسان باشد.

آیت‌الله امینی: در انقلاب حضرت مهدی(عج) كارها با معجزه پیش نمی‌رود

انتظار یعنی آماد‌گی. یادمان نرود كه ما منتظران انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) هستیم و باید بدانیم كه كارها با معجزه پیش نمی‌رود. ما باید دو نوع آمادگی فردی و اجتماعی داشته باشیم. تك‌تك افراد باید آماده باشند. یعنی خودشان را آن‌گونه بسازند كه امام زمان(عج) توقع دارد. امام زمان(عج) می‌آید تا با ظلم و ستم مبارزه كند، با جهل و نادانی مبارزه كند، با بی‌سوادی مبارزه كند

معرفی کتاب: «انتخاب همسر»؛ توصیه‌هایی از آیت‌الله امینی

«انتخاب همسر» نوشته‌ای از «آیت الله ابراهیم امینی» است که چاپ های متعددی از آن به وسیله‌ی شرکت چاپ و نشر بین‌الملل در سال‌های اخیر راهی بازار نشر گردیده است. این کتاب 268 صفحه‌ای که جزو اولین کتاب‌های منتشر شده در این حوزه است، با استقبال خوبی از جانب مردم مواجه شده و هنوز هم جزو کتاب‌های مطالعه شده برای آغاز زندگی مشترک به کار گرفته می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.