هویت و اهداف شکل‌گیری جریان تکفیری‌ها

یکی از مراجع تقلید گفت: بدون تردید جریان تکفیری آمده است که حاشیه امنی برای اسرائیل درست کند، مسلمانان باید امروز آماده باشند که مسجدالاقصی صدمه و خدشه نبیند.

رونمایی از ۴ کتاب شیعی در آمریکا

آیین رونمایی از ترجمه‌ چهار اثر در حوزه مطالعات اسلامی و مکتب تشیع، با حضور مسلمانان و اصحاب علم و فرهنگ در مرکز اسلامی نیویورک برگزار شد.

سلاح ما علم همراه منطق است

این مرجع تقلید ادامه داد: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید کسانی که پیام‌‏های الهی را ابلاغ می ‌کنند و از خدا می‌ترسند از هیچ کس جز خداوند بیم ندارند.

پاسخ آیت‌الله سبحانی به اظهارات معاون روحانی

نخست اینکه باید افزایش جمعیت به باور عمومی تبدیل شود سخن خوبی است، ولی تا این باور عمومی در کشور رخ دهد نیاز به زمان دارد که نسلی بگذرد و نسل دیگر از طریق رسانه‏‌‏ها به چنین باوری دست یابد، در این صورت سؤال می‏‌‏شود تکلیف قانون‏‌‏گذاران و نظام در این بخش از زمان در مورد پیشگیری‏‌‏های حرام مانند سقط جنین و غیره چیست، که قطعا به کاهش جمعیت منتهی می‏‌‏شود؟

۱۰ کتاب برای آشنایی با پیامبر اعظم

بسته مطالعاتی پیامبر اعظم(ص) پیشنهاد ۱۰ کتاب با موضوع پیامبر(ص) می باشد که به پیشنهاد اساتید و کارشناسان انتخاب شده است. معرفی و توضیح کتب در ذیل آمده است.

مراجع تقلید: یارانه مخصوص نیازمندان است

در متن این استفتائات آمده است: ˈ براساس قانون، یارانه دولت برای محرومان و نیازمندان است با توجه به منابع محدود، که در صورت دریافت کلیه اقشار جامعه کفاف نیازمندان را نمی کند از نظر حضرتعالی دریافت آن توسط افراد غیر مستمند جایز است یا خیر؟!ˈ

با روزنامه‌های هتاک برخورد قاطع شود

ذره‌ای نباید نسبت به فعل و عمل و کارکردهای این نشریات راضی باشیم، چراکه قلب انسان یا جایگاه شیطان است و یا جایگاه حق و حقیقت.

گزارش اقتصادی طیب‌نیا به مراجع تقلید

طيب نيا در اين ديدار با اشاره به رويكرد دولت هاي گذشته در حوزه اقتصاد داخلي و سياست خارجي، تشديد وابستگي اقتصادي ايران از طريق واردات فزاينده كالاها به كشور و ايجاد نقدينگي بي سابقه در اقتصاد را از جمله مهمترين عناصري دانست كه دولت جديد در همين نخستين ماه ها درصدد آسيب شناسي و چاره جويي آن برآمده است.

برنامه درسی مراجع تقلید در سال جدید

بخشی از فعالیتهای مراجع عظام تقلید به تدریس و جلسات علمی مربوط می شود و آغاز آن معمولا با آغاز سال تحصیلی جدید حوزه همراه است. در تماس با دفتر حضرات مراجع، برنامه درسی ایشان را جویا شده که برای استفاده مخاطبان اعلام می شود.

آیت‌الله سبحانی فتوای صریح ارتداد شاهین نجفی را صادر کرد

آیت‌الله سبحانی با تصریح به این که ترانه شاهین نجفی حکم ارتداد یا ساب‌النبی دارد گفت: شاید انگیزه این فرد چیز دیگری باشد که هست،‌ اما اغلب این افراد با ارتکاب همه نوع گناه خود را در آتش می‌بینند و در کشمکش با وجدان خود،‌ به این فکر افتاده‌اند که خدا و پیامبر را انکار کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.