تصویر نامه هاشمی رفسنجانی به آیت‌الله جنتی درباره«نظارت»

بررسی مستندات مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان نشان می‎دهد، بررسی مصوبات مجلس توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام، از حیث انطباق یا عدم انطباق آنها با سیاستهای کلی نظام منحصر به این روزها نیست.

این روزها که بعضی مسئولین حقوق‌های خودشان را هفت هشت برابر کارگران و کارمندان افزایش می‌دهند و قرار است یارانه خیلی‌ها هم قطع شود، آیا کسی هست با مراجع صحبت کند تا در درسشان بگویند که این ظلم است؟ در تلوزیونمان اعلام کنند این کارها حرام است؟ آیا مرجعی هست که بگوید روی چه حسابی امسال جیب مردم ده درصد تورم داشته و جیب مسئولین هفتاد درصد؟

«جنتی» خار چشم دشمنان باقی ماند

اگرچه در یک نظام مردم سالار، پیروزی و شکست در انتخابات یک امر طبیعی، سیال و متغیر است و می تواند دلایل و عوامل مختلف و متفاوت داشته باشد، اما از آنجا که در انتخابات 7 اسفند، حذف آیت الله جنتی حالتی نمادین برای دشمنان خارجی و دنباله های داخلی آنان پیدا کرده بود؛ حضور مجددش در مجلس خبرگان به منزله شکست سنگین این پروژه است.

احساس خطر انگلیس از آیات جنتی، یزدی و مصباح/ مردم به‌خلاف خواست بیگانگان عمل می‌کنند

عضو حزب مؤتلفه اسلامی دلیل تخریب چهره آیات عظام جنتی، یزدی و مصباح از سوی رسانه‌های بیگانه را احساس خطر آنها از جانب این افراد دانست و گفت: ان‌شاءالله مردم در انتخابات خلاف خواست بیگانگان عمل خواهند کرد.

آیت‌الله جمی: دربست در اختیار امامم

اخلاص و عشق او به امام (ره) بی‌حد بود. وی در مصاحبه گفته بود: «من دربست در اختیار حضرت امام خمینی (ره) هستم».

طرح سری آمریکا در جنگ تحمیلی

نشریه ساندی تایمز چاپ لندن در شماره اخیر خود نوشت آمریکا برای حمله نظامی به سرزمین های جنوبی ایران یک طرح سری تهیه کرده است. طرح سری آمریکا که نام و رمز آن «تریپ وایر» است توسط الکساندر هیگ وزیر امورخارجه آمریکا تهیه شده است .

آیت‌ا‌لله‌جنتی: لزوم ایجاد ستاد تام الاختیار حجاب

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان این که در موضوع حجاب مشکل داریم، گفت: ستادی با امکانات و اختیارات کامل باید درباره این مسئله چاره چویی کند.

عده‌‍‌ای برای تصرف خبرگان برنامه‌ریزی می‌کنند

انتخابات خبرگان رهبری بسیار مهم است چون به رهبری و ستون انقلاب مربوط می‌شود و عده‌‍‌ای از هم‌اکنون در حال برنامه‌ریزی برای تصرف مجلس خبرگان هستند. بنابراین نیازمند یک بیداری و بصیرت هستیم تا مسئولیت سنگین شورای نگهبان را به خوبی اجرایی کنیم.

گزارش تصویری: اختتامیه جشنواره مردمی فیلم عمار

آیین اختتامیه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار شب گذشته با حضور خانواده معظم شهدا و چهره‌های فرهنگی هنر کشور در سینما فلسطین تهران برگزار گردید.

خاطره آیت الله جنتی از فیلم مخملباف

آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم عمار برای دقایقی سخنرانی کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.