پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کلیپ تصویری/آیت الله حائری شیرازی:آرزو دارم همه بانک‌ها ورشکست شوند

آیت الله حائری شیرازی خطاب به سپاه پاسداران: آرزو دارم بانک های سپاه هم ورشکسته شوند؛ چرا در حوزه مبارزه با ربا بیکار نشسته‌اید؟! سپاه می‌تواند.

گزارش تصویری: همایش بزرگداشت شهید شاخص بسیج حقوقدان

با حضور جمعی از بسیجیان حقوقدان مراسم بزرگداشت شهید حجت الاسلام حاج شیخ احمد فقیهی برگزار شد. در این مراسم آیت الله حائری شیرازی و آیت الله کعبی (از اعضای مجلس خبرگان رهبری) سخنرانی کردند و از خانواده این شهید تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

انتقاد حائری شیرازی از ترویج معماری غربی

نماینده مجلس خبرگان با انتقاد از ترویج سبک های غربی در معماری ساختمان ها، ابراز داشت: تربیت شدگان اهل بیت(ع)، خانه ای وسیع، اما ساده و بی آلایش دارند و بدین وسیله از بسیاری از مشکلات در امان هستند.

گنجشکک‌اشی‌مشی نه درباره و نه برای کودک

وی فصل مشترک هر سه اپیزود فیلم را «مادر» عنوان کرد و خاطرنشان کرد: «اگر مادران در هر سه اپیزود خوب بودند، پدران همگی بد نمایش داده شدند. نهایتاً فیلم خیلی درگیرکننده نبود. تلقی‌ام این است که فیلم یک بار دیگر داشت قضاوت‌ها را هم به قضاوت می‌کشید. فیلم درباره قضاوت‌نکردن یا زود قضاوت نکردن هم تلنگرهای مثبتی می‌زد.»

آیت‌الله‌حائری سه‌شنبه به جشنواره عمار می‌رود

آیت‌الله حائری شیرازی سه‌شنبه ۱۷ دی ماه در چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار سخنرانی می‌کند.

عکس: آیت الله حائری شیرازی در حال آشپزی

تصویر زیر آیت‌الله حائری شیرازی امام جمعه سابق شیراز را در حال دم کردن برنج نشان می‌دهد.

روایتی از انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای برای رهبری

آیت‌الله حائری شیرازی در بیان روایتی جدید از ماجرای روز انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مجلس خبرگان به عنوان رهبر انقلاب در روز 14 خرداد سال 68، به موضوعاتی همچون شیوه رای گیری و اظهارات آیت الله جنتی، آیت الله هاشمی و همچنین نظر حجت الاسلام سید احمد خمینی پس از انتخاب رهبر انقلاب از سوی این مجلس اشاره کرد .

نامه‌ای پر تأمل به رهبر انقلاب

وی در پایان نامه خود از مقام معظم رهبری خواسته است که به شورای نگهبان بفرماید، «فعسى أن تکرهوا شیئاً و یجعل الله فیه خیراً کثیراً» ای بسا که شما از امری خوشتان نمی‌آید و خداوند در همان کار خیر کثیر قرار دهد.

چرایی عدم ورود حوزه به مباحث «فقه حكومتی» و آسیب‌شناسی آن

متأسفانه مبارزین و مجاهدین برای بحث و تدریس كمتر وقت ‌گذاشته‌اند و درس‌های عمیق و استادانه كمتر دارند. در عوض، آن‌ها كه كمتر دغدغه‌ی دخالت در سیاست و مبارزه را دارند، برای تحقیق و تدریس وقت بیشتری ‌گذاشته‌اند و مباحث متداول را استادانه‌تر تدریس می‌كنند. نتیجه این شده كه هر دو از جامعیت زاویه گرفته‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.