پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

«نقش نگار» به بازار کتاب رسید

کتاب «نقش نگار» با موضوع مروری بر زندگی امام علی علیه السلام در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد.

سخنان رهبری؛ خط قرمز عبور از خط قرمزها

امروز بازی با کلمات شکست خورده است. باید دید تیم هسته‌ای دولت چه راهکاری برای جبران مافات و لحاظ شدن حقیقی خطوط قرمز در برجام می‌تواند بیاندیشد

آیت الله فاضل: این زیارت عاشورا ارزش ندارد

فرزند آیت‌الله فاضل لنکرانی گفت: در سفر رهبری به قم آیت‌الله فاضل به دلیل اینکه نسبت به مردم دلسوز بود از ایشان درخواست کردند که یک بخش آنژیوگرافی در استان قم راه‌اندازی شود که پس از آن در یکی از بیمارستان‌های قم این بخش راه‌اندازی شد.

شوخی رهبرانقلاب با پدر شهید ارمنی

«پدرم، اواسط دیدار، وقتی حاج‌آقا با مادرم حرف می‌زدند، چای خودش را آرام کشید طرف حاج‌آقا…»

بازخوانی زندگی الگوی قرن هجدهمی آمریکا

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار اعضای مجلس خبرگان، سیاست خارجی آمریکایی ها را سیاستی استعماری و عقب‌‌افتاده دانستند که ۲ قرن از دنیا عقب است و سخنان آنها را به ادبیات «لرد کرزن» وزیر امور خارجه انگلیس قرن هجدهم شبیه دانستند.

اگر تحریم‌ها برداشته نشود معامله‌ای در کار نخواهد بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: نظر ما برداشته‌شدن فوری تحریم‌ها بود اما دوستان در اینجا، این موضوع را به شکلی معنا کردند و ما هم مخالفتی نکردیم ولی تحریم‌ها باید برداشته شوند. اگر قرار است تحریم‌ها تعلیق شوند، ما هم اقداماتی را که باید انجام دهیم، در حد تعلیق و نه در سطح اقدام اساسی بر روی زمین انجام خواهیم داد.

وزیر اطلاعات از رهبر انقلاب پوزش خواست

سید محمود علوی در اطلاعیه‌ای به خاطر نقل قول اشتباه از رهبر معظم انقلاب در برنامه «نگاه یک» از ایشان و مردم پوزش خواست.

مبادا در مقابل آمریکا کوتاه بیایید

رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین دیدار شهید آیت‌الله سیدمحمدباقر حکیم با ایشان، توصیه‌های ماندگاری درباره شیوه اداره عراق پس از اشغال توسط آمریکا به آن شهید ارائه کردند.

جناح مؤمن انقلابی و دغدغه رهبر انقلاب

جوان مؤمن و انقلابی باید بداند که تجربه انقلاب نشان داده است «گسترش کار فرهنگی او نقش بسیار زیادی را در پیشرفت این کشور و در ایستادگی در مقابل دشمنان این ملّت، ایفا کرده است.»

نقشه راه دولت در سومین سال خدمت

رهبر انقلاب در ۱۱ محور نقشه راه دولت یازدهم را در سومین سال خدمت ترسیم کردند که مهمترین آن تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از راههای نفوذ دشمن بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.