یادنامه‌ آیت الله خوشوقت منتشر شد

کتاب «پناهگاه طوفان؛ روایتی از زندگی، خاطرات، اندیشه و خاطرات عالم ربانی آیت‌الله خوشوقت» از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.

انتشار «پناهگاه‌طوفان» یادنامه‌آیت‌‏الله خوشوقت

کتاب «پناهگاه طوفان؛ روایتی از زندگی، خاطرات، اندیشه و خاطرات عالم ربانی آیت‌الله خوشوقت» از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.

آیت‌الله‌خوشوقت درماهنامه مسجد +دانلود

نشریه «مسجد» ابتدای هر ماه با هدف بررسی موضوعات مسجدی و توجه به دغدغه‌های ائمه جماعات مساجد توسط معاونت فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد منتشر می‌شود.

آیت‌الله رجبی جایگزین آیت‌الله خوشوقت شد

آیت‌الله رجبی پس از رأی نهایی شورای فقاهتی به عنوان جانشین آیت‌الله خوشوقت در جبهه پایداری تعیین خواهد شد.

آقای جلیلی از سیاست بازی به دور و برای ریاست جمهوری مناسب است

یک بار در اواخر آذرماه سال ۹۱ صحبت از افرادی بود که احتمال حضورشان برای نامزدی در انتخابات مطرح است، ایشان از میان همه افراد به صراحت فرمودند: آقای جلیلی اگر نامزد انتخابات شوند برای این کار (ریاست جمهوری) خوب هستند. در جلسه دیگری هم که صحبت از مسائل هسته ای بود در تایید شخصیت آقای جلیلی فرمودند:آقای جلیلی به موازین اسلام معتقد است و سیاسی کار (سیاست باز) نیست.

برگزاری مراسم چهلم مرحوم آیت‌الله خوشوقت

مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله خوشوقت طی دو روز در مسجد امام حسن مجتبی (ع) و مسجد دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می‌شود.

یادبود آیت الله خوشوقت در دانشگاه شریف

به همت تشكل‎هاي دانشجويي دانشگاه شريف، همايش «استقامت رمز پيشرفت» با حضور علامه مصباح يزدي در مسجد دانشگاه شريف برگزار مي‎شود.

تولید مستند «عزیز خدا» با موضوع سیره آیت‌الله خوشوقت

به‌گفته پهلوان‌نشان کار تصویربرداری این مستند گزارشی از 10 اسفندماه آغاز شده است که در حال حاضر با تصویربرداری از کسبه محدوده مسجد امام حسن(ع) در خیابان شریعتی ادامه دارد. حدود 70 درصد از تصویربرداری این مستند انجام شده و مرحله تصویربرداری این مستند هفته آینده به پایان خواهد رسید.

عکس‌های منتشرنشده از آیت‌الله خوشوقت

نشستم به تماشای او که ظاهراً نشسته بود به تماشای ضریح، از فاصله‌ای حدوداً بیست متری. متفکرانه نگاه می‌کرد. در سکوت و تأمل. مریدان و مشتاقان او در اطراف زیر نظرش داشتند. جزیره سکوت او و مریدانش که مثل یک تیم حفاظت در اطراف پخش و پلا بودند…