پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

انتقاد آیت‌ الله سبحانی از اظهارات مولاوردی

آیت الله العظمی سبحانی با انتقاد از سخنان اخیر مولاوردی گفت: اگر این خانم سخنان خود را تکرار کند، تریبون هایی در اختیار داریم که جوابگو خواهیم بود؛ در صورت تکرار در مسجد اعظم و پیش از درس خارج در این زمینه صحبت خواهیم کرد.

نزول دیگر کتب آسمانی در رمضان

آیت الله سبحانی در پیامی به هم اندیشی پیشکسوتان قرآنی گفت: ضیافت رمضان به واسطه نزول این کتاب الهی بوده است و آنچه از روایات مستفاد می‌شود نزول دیگر کتب آسمانی نیز در همین ماه مبارک رمضان بوده است.

پیام آیت‌الله سبحانی به همایش نخبگان و پیشکسوتان قرآن و عترت

آیت‌الله جعفر سبحانی به نخستین همایش هم‌اندیشی نخبگان، فرهیختگان و پیشکسوتان پیامی صادر کرد.

دیدار رهبر معظم انقلاب با آیات عظام قم

رهبر معظم انقلاب روز شنبه 22 فروردین در سفر به قم با مراجع تقلید دیدار کردند.

به گوش جهانیان برسانید؛ داعش، اسلام نیست

فعالان فرهنگی ایرانی مسئولیت سنگینی به عهده دارند تا به گوش جهانیان این مسئله را که” داعش، اسلام نیست” برسانند. رسالت شما در کشور ایران این است که با فعالیت‌های فرهنگی در جهان این موضوع را روشن کنید.

قلم علما 17 تمدن را ادامه داد

استاد برجسته حوزه گفت: اگر اقلام علمای ما نبود ما امروز وارث چنین گنجینه هایی در فقه و اصول و ریاضی و ادبیات و… نبودیم و حتی بشر در همان جای اولش درجا می زد؛ این قلم است که توانست که 17 تمدن را سلسله وار ادامه دهد.

آیت‌الله‌سبحانی:اقدام شهرداری،خواسته شرع

یکی از مراجع عظام تقلید در واکنش به طرح تفکیک محیط کاری بانوان اظهار کرد: کاری که اخیرا در تهران انجام گرفته است، درست خواسته شرع مقدس و به صلاح جامعه زنان است و گفتار برخی از بوالهوسان که غرض از آفرینش زن در نظر آنان چیز دیگری است فاقد ارزش است.

پاسخ یک مرجع به روزه‌داری فرزندان

حضرت آیت الله العظمی سبحانی به پرسش شفقنا درباره وظیفه والدین درقبال روزه فرزندان پاسخ گفته است.

آیات عظام مکارم، نوری همدانی، علوی گرگانی و سبحانی رایتل را تحریم کردند!

قرار گرفتن چنین گوشی های موبایل در دست جوانان اعم از دختر و پسر مفاسد زیادی دارد، باید از خرید و فروش آن جلوگیری شود و نباید دولت چنین امکاناتی در اختیار مردم قرار دهد. فوائد جزئی در مقابل این مضرات بسیار کوچک است. و الله العالم.

امام غائب چگونه جامعه را سرپرستى مى کند؟

این امام باید امامى عادل و پاکدامن معصوم از گناه باشد که جهانیان را از لغزش و جهالت حفظ کند. حاکمان فعلى کشورهاى عربى، واجد چنین شرایطى نیستند، چگونه مى توان گفت اگر کسى بیعت «مبارک»ها و «قذافى»ها را به گردن نداشته باشد، مرگ او مرگ جاهلیت باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.