آیت‌الله خاتمی: تمام ایران، تهران نیست، ولی رای تهرانی‌ها هم محترم است/گمانه‌زنی درباره رئیس آینده خبرگان

آیت الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با شبکه خبری العالم، با بیان اینکه حساب افراد از جریانها جدا است، تأکید کرد در انتخابات اخیر جریان اصلاحات امتحان بدی داد و اخلاقی عمل نکرد.

استراتژی نظام با تغییر افراد عوض نمی‌شود/ مجلس خبرگان پنجم کاملا ولایی است

خطیب موقت جمعه تهران گفت: اینکه اگر جایی کسانی رأی آوردند و با سلیقه ما همراه بودند بگوییم توسعه سیاسی مردم ۱۰۰ است و اگر سلایق ما رأی نیاورد توسعه سیاسی را ۵۰ و کمتر قلمداد کنیم، این همان حرفی است که منافقین هم اول انقلاب می‌گفتند.

دربحث هسته‌ای نه ذوق زده‌ایم نه مایوس

عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری در لبنان تاکید کرد: در ایران هیچ کس به توافق بد تمکین نخواهد کرد

نفس برپایی نمایشگاه قرآن تجلیل از قرآن است

آیت الله احمد خاتمی گفت: مطرح کردن قرآن به هر بهانه ای پسندیده است، نمایشگاه قرآن هم یکی از این بهانه هاست که نفس برپایی آن تجلیل از قرآن است.

مسئولین منتقدین را تخریب نکنند

امام جمعه موقت تهران گفت: وقتی مقام معظم رهبری می‌گویند دولت و ملت همدلی و همزبانی داشته باشند این موضوع در بین مسئولین نیز باید جاری باشد.

9 دی فراموش شدنی نیست

خطیب موقت تهران با اشاره به حضور مردم در 9 دی 88 و حماسه‌آفرینی‌های آنها در 9 دی 93 یادآور شد: دشمن می‌خواست مردم 9 دی را فراموش کنند اما به فضل خدا شما مردم حماسه 9 دی را فراموش نخواهید کرد.

ربط فتنه ۸۸ به انتخابات ساده‌انگاری است

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه سران داخلی فتنه در پی‌برانداختن نظام اسلامی بودند، گفت: خیلی ساده‌انگاری است که حوادث سال 88 را به انتخابات گره بزنیم.

برای خبرگان نباید از «اجتهاد» افراد کوتاه بیاییم 

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه علنی کردن برخی گزارش‌های خبرگان از جمله کمیسیون تحقیق از اختیارات هیأت رئیسه خبرگان است، گفت: هیأت رئیسه می‌تواند هر مقدار از محتوای مجلس خبرگان را که مصلحت می‌داند به صورت علنی منتشر کند.

وظیفه حکومت صاف کردن جاده بهشت است

خطیب امروز نماز جمعه تهران با بیان اینکه رسالت حکومت دینی صاف کردن جاده بهشت است، گفت: به صراحت می‌گویم مجلس گناه، کار ضدفرهنگی است، چه این کار در قالب کنسرت موسیقی باشد و چه هر عنوان دیگری.

جامعه مدرسین از کاندیدایی حمایت نمی‌‌کند

عضو جامعه مدرسین حوزه علميه قم گفت: جامعه مدرسین در انتخابات پیش‌رو از کاندیدای خاصی حمایت نخواهد کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.