فاجعه منا مقدمه ظهور امام زمان(عج) است

آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه در عرفات، گناهی آمرزیده می شود که در هیچ جای دیگری آمرزیده نمی شود، خاطر نشان کرد: جانباختگان در حادثه منا،در صحرای عرفات به مانند کودکی که از مادر متولد شده است به دیار حق شتافتند.

دشمن درصدد براندازی ولایت‌فقیه است

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ابزار دست انگلیس، عُمال حکومتی يك كشور هستند، گفت: در فتنه 88 نیز یک عده عوامل اجرایی را درمقابل جریان رهبر ردیف کرده بودند تا کشور را به آشوب بکشانند.

ردپای رسانه های شیطان در کشور

امام جمعه مشهد مقدس گفت: نامگذاری روز خبرنگار مزین به شهادت محمود صارمی نشان دهنده این واقعیت است که عرصه اطلاع رسانی عرصه قربانی شدن و اهتمام برای ترویج ارزش ها است و عرصه کاسبی نیست.

نمایندگان دربرابر تایید یا رد برجام مسئولند

امام جمعه مشهد مقدس با اعلام اینکه نمایندگان مجلس به مسئولیت شرعی و امانتی که از طرف مردم در دست آنان است توجه ویژه داشته باشند، گفت: نمایندگان دربرابر تایید و یا رد برجام و قطعنامه مسئول هستند.

وحدت اصولگرایان امری قطعی است

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه وحدت اصولگرایان امری قطعی و فطری است، گفت: جریان اصولگرایی به شعار و حزب محدود نمی‌شود.

توهین مطهری به خبرگان ملت

علی مطهری در خصوص روال کاری مجلس خبرگان گفت: فعلا روال کار این است که سالی دو بار دور هم جمع می‌شوند و ناهار و شامی می‌خورند و چند تهاجم به فتنه گران می‌کنند و چند تذکر فرهنگی به دولت یازدهم می‌دهند و تمام

سازش با یزید زمان اقتصاد را درست نمی‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با سازش کردن با یزید اقتصاد درست نمی‌شود، گفت: 13 آبان نبرد دشت کربلا را جهانی کرد و ما در 13 آبان مانند کربلا، دست به استکبار ندادیم و فریاد زدیم که انقلاب اسلامی زیر بار ذلت نمی‌رود.