گزارش تصویری: وداع مردم شیراز با پیکر آیت‌الله زبرجد

پیکر آیت الله زبرجد صبح امروز جمعه با حضور گسترده مردم شیراز تشییع و به خاک سپرده شد. آیت الله سید علی اصغر دستغیب نماز را بر پیکر مرحوم آیت الله ذبرجد خواند و سپس پیکر این عالم گرانقدر بر دستان مردم شیراز حمل و در جوار مرقد مطهر سید علاء الدین حسین(ع) به خاک سپرده شد.

ترویج سبک زندگی التقاطی در صداوسیما

دکتر کوشکی بیان داشت: عمده برنامه هایی که در سازمان صدا و سیما ساخته و پخش می شود و موثر هم می باشند در حوزه ترویج سبک زندگی غربی یا التقاطی اند. سبک زندگی التقاطی یعنی اینکه فرد بخاطر اختلاط در باورها و اعتقاداتش بخشی از رفتار هایش را از یک منبع و بخشی را از منبعی دیگر دریافت می کند و نتیجه اش، آن اختلاط، التقاط در باور و عقاید در قالب التقاط سبک زندگی خودش را نشان می دهد.

رفاه طلبی پس از جنگ، بزرگترین آفت برای تداوم انقلاب

مصلحت زجر کشیده‌ها و جبهه رفته‌ها و شهید و اسیر و مفقود و مجروح داده‌ها در یک کلام مصلحت پا برهنه‌ها و گودنشین‌ها و مستضعفین بر مصلحت قاعدین در منازل و مناسک و متمکّنین و مرفّهین گریزان از جبهه و جهاد و تقوی و نظام اسلامی مقدّم باشند.

ضدیت با نظام و اصل ولایت فقیه را به شدت محکوم می‌کنیم

آیت الله سید علی‌اصغر دستغیب نماینده‌ی اول مردم فارس در مجلس خبرگان، با اشاره به حوادث اخیر گفت: صريحاً اعلام می‌داريم كه ضديت با نظام و اصل ولايت فقيه و رهبري را به شدت محکوم مي‌کنيم ولكن انتقاد سازنده از دولت و نصيحت و خيرخواهي نسبت به مسئولين را تقابل با نظام ندانسته بلكه از وظائف آحاد ملت، به ويژه نخبگان مي‌دانيم.