آیت‌الله موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز شد 

آیت‌الله موحدی‌کرمانی به اتفاق آرای اعضا به عنوان دبیرکل جامعه روحانیت انتخاب شد.

انتخاب دبیرکل پس‌از چهلم آیت‌‌الله مهدوی‌کنی

عضو جامعه روحانیت مبارز با اعلام اینکه دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در جلسه دیشب انتخاب نشد، گفت که دبیرکل پس از چهلم آیت‌الله مهدوی کنی انتخاب خواهد شد.

توهین مطهری به خبرگان ملت

علی مطهری در خصوص روال کاری مجلس خبرگان گفت: فعلا روال کار این است که سالی دو بار دور هم جمع می‌شوند و ناهار و شامی می‌خورند و چند تهاجم به فتنه گران می‌کنند و چند تذکر فرهنگی به دولت یازدهم می‌دهند و تمام

گلایه‌های آیت‌الله مهدوی‌کنی از انتخابات92

عبدالمطهر محمد خانی در یادداشتی پیرامون مذاکرات هسته ای تاکید کرده است که در حال حاضر در دو سوي مذاکره ایران و آمریکا، منعطف‌ترين دولت‌هاي حال حاضر در مذاکره هستند و اين مسئله خود عامل رواني مهم براي به نتيجه رسيدن مذاکرات است.وی محمود سريع‌القلم و مسعود نيلي را موثرترين افراد روي نگاه رئيس‌جمهور و کليت کابينه دانسته است و تاکید نموده است که روند فعلي مذاکرات نشان مي‌دهد مذاکرات به توافق خواهد انجاميد.

8 خاطره از مرحوم آیت‌اله مهدوی‌کنی

روزي، پيش آقا شيخ رجبعلي خياط، که از اوتاد بود و مرحوم قمشه‎اي به ايشان ارادت داشت، رفته بودم تا بدهم برايم لباس بدوزد. رو کرد به من و گفت: «لباس براي چه مي‎خواهي؟» گفتم: «مي‎خواهم طلبه شوم». گفت: «مي‎خواهي طلبه شوي، يا آدم؟» گفت: «به‎عنوان پدر پير، سفارشي تو را مي‎کنم، هميشه به ياد داشته باش: در زندگي، کار‎ها را فقط براي خدا انجام بده. به تمامي اعمالي که انجام مي‎دهي رنگ خدايي بده، حتي به خوردن و خوابيدن». کلام اين پير خياط، اثر خاصي در دل من گذاشت و همواره کلام او را به ياد مي‎آورم و آرزو دارم چنان باشم که او مي‎گفت.

جلیلی: آیت‌الله مهدوی‌ معلم صداقت بود

آیت الله مهدوی کنی بارها از خدا خواسته است با عشق امام خمینی(ره) از دنیا برود و در سالگرد 14 خرداد نیز مرحوم مهدوی کنی دچار کسالت شد که این شاهد خوبی برای اخلاص وی در این مسیر بود.

فیلم: نخست وزیر امام

فیلم زیر گذری کوتاه بر زندگی مرحوم آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی است.

هرگز انگیزه‌های جناحی و قبیله‌ئی را به حیطه‌ی فعالیت‌های خود راه نداد

این عالم مجاهد و پارسا، همه جا و همه وقت در موضع یک عالم دینی و یک سیاستمدار صادق و یک انقلابی صریح ظاهر شد و هرگز ملاحظات شخصی و انگیزه‌های جناحی و قبیله‌ئی را به حیطه‌ی فعالیت‌های گسترده و اثرگذار خود راه نداد.

دولت ۲ روز عزای عمومی در کشور اعلام کرد

روحانی در پیامی رحلت آیت‌الله مهدوی‌کنی را به رهبر معظم انقلاب، مجلس خبرگان رهبری، حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها، خاندان مکرم آن مرحوم، جامعه روحانیت و خانواده انقلاب و ملت بزرگ ایران تسلیت گفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.