از اصلح حمایت کنید؛ هر چند در گروه شما نباشد

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز خطاب به اصولگرایان گفت: دنبال سهم خواهی نباشید، ببینید چه کسی می‌تواند درد ضعفا و مستضعفین را بفهمد و برای حل آن چاره‌اندیشی کند.

جامعتین نظرشان را به اصولگرایان ابلاغ می‌کند

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با اشاره به نقش برجسته مسئولان و خواص در جامعه گفت: مسئولان وظیفه دارند که مردم را به زور به بهشت ببرند و راه‌های جهنم را با قدرت مسدود کنند.

کتاب «نیم قرن خدمت» رونمایی می‌شود

انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، از کتاب «نیم قرن خدمت» خاطرات سیدرضا نیری (ابو الایتام) یکی از خادمان انقلاب اسلامی رونمایی می‌کند.

سران فتنه به مردم، کشور و رهبری ظلم کردند

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه سران داخلی فتنه به مردم، کشور و رهبری ظلم کردند، خطاب به آنها گفت: اگر به ظلم خود اعتراف کنید، مردم نجیب هستند و رهبر انقلاب هم آقاست و عذر شما را می‌پذیرند.

نهضت امام حسین(ع) در اربعین به ثمر نشست

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه نهضت امام حسین(ع) در اربعین به ثمر نشست، گفت: روز اربعین در عالم ابدی شده است و زیارت اربعین همچون اساس نامه اسلامی و شیعی درآمده است.

برگزاری همایش جامعه‌روحانیت بعد از ماه‌صفر

عضو جامعه روحانیت مبارز از برگزاری همایش تشکل متبوع خود پس از ماه صفر در تهران خبر داد و گفت: در این همایش آیت‌الله موحدی کرمانی به تبیین رویکردهای جامعه روحانیت می‌پردازد.

قدرت‌نمایی اسلام ناب در برابر اسلام آمریکایی

محمدنبی حبیبی با اشاره به عظمت راهپیمایی اربعین گفت: راهپیمایی اربعین قدرت‌نمایی اسلام ناب در برابر اسلام آمریکایی است.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز شد 

آیت‌الله موحدی‌کرمانی به اتفاق آرای اعضا به عنوان دبیرکل جامعه روحانیت انتخاب شد.

اصولگرایان با هر سلیقه‌ای باهم وحدت کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی گفت: شما ثابت‌قدم‌های در انقلاب هستید و به ولایت وفادارید و این وفا را دیدیم و می‌دانیم و یقین داریم.

اعلام زمان معرفی دبیرکل جدید جامعه روحانیت

عضو مؤسس جامعه روحانیت مبارز گفت: احتمالاً با توجه به تصمیم اعضای این تشکل، دبیر کل جدید جامعه روحانیت بعداز برگزاری مراسم چهلم آیت الله مهدوی کنی انتخاب خواهد شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.