یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

سازش به معنای پایان پیشرفت و تعالی ملت ایران است/راه‌های منتهی به آمریکا بن بست است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سازش با آمریکا به معنای عقب‌نشینی، تسلیم، پایان پیشرفت و تعالی است به همین دلیل ملت ایران تن به این سازش نمی‌دهد.

مبانی تحول در ساختار نظام اسلامی

آیت‌الله کعبی در این یادداشت به دنبال تبیین مبانی بنیادین تحول در ساختار نظام اسلامی است. وی معتقد است که برای تحول یا تولید در ساختار باید به بازخوانی اهداف، وظایف و مأموریت‌های نظام اسلامی بپردازیم.

اسلام آمریکایی؛ تهدید امروز جهان اسلام

امروز استکبار چون از رویارویی مستقیم با جهان اسلام عاجز مانده است، گسترش فرهنگ اسلام آمریکایی را دنبال می کند.

گزارش تصویری: همایش بزرگداشت شهید شاخص بسیج حقوقدان

با حضور جمعی از بسیجیان حقوقدان مراسم بزرگداشت شهید حجت الاسلام حاج شیخ احمد فقیهی برگزار شد. در این مراسم آیت الله حائری شیرازی و آیت الله کعبی (از اعضای مجلس خبرگان رهبری) سخنرانی کردند و از خانواده این شهید تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

لحظه‌های ماندگار انقلاب با «وزیر شعار»

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: لحظه‌های ماندگار ورود امام به ایران و نیز خطبه‌های پرصلابت رهبری معظم انقلاب، با نام و شعارهای رسای مرحوم مرتضایی‌فر پیوند خورده است.

برخی اعضای هیئت نظارت بر قانون اساسی هم آنرا خلاف قانون می‌دانند

حتی بعضی از اعضای هیئت نظارت بر قانون اساسی که حکم از جانب رئیس جمهور دریافت کرده بودند، بنده به صورت تلفنی با آنها مذاکره و نکات قانونی را یادآور شدم آنها ضمن قبول موضوع، تصریح کردند که هیئت خلاف قانون اساسی است و بخاطر توضیحاتم حاضر نشدند دیگر در جلسات این هیئت شرکت کنند.

کناره‌گیری آیت‌الله کعبی از معاونت جامعه مدرسین

آیت الله کعبی از معاونت جامعه مدرسین کناره گیری کرد.

برنامه‌های سطحی صدا و سیما٬ فایده‌ای ندارد

آیت الله کعبی با تاکید بر اینکه ارائه الگوهای دینی پررنگ تر شود، گفت: برنامه های صداو سیما باید از سطح عمومی به سمت عمق معرفت های دینی سوق پیدا کند که در این زمینه آثار و تولیدات مرکز پژوهش ها کمک شایانی می تواند به این برنامه بکند.

همایش «صدور فرهنگی انقلاب اسلامی» در لانه جاسوسی

در این همایش که به همت دفتر مطالعات جبهه فکری انقلاب برگزار می شود، «دکتر حسن عباسی»، «نادر طالب زاده»، «دکتر فروز رجایی فر»، «حجت الاسلام رهدار»، «دکتر فؤاد ایزدی»، «دکتر کچوئیان»، «حاج حسین یکتا»، «دکتر صادق الحسینی»، «آیت الله کعبی»، «استاد میرزایی»، «دکتر صفاتاج» و «دکتر کرمی» به سخنرانی خواهند پرداخت.

آیت الله وحید خراسانی: حفظ نظام جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است

آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار با جمعی از علمای حوزه علمیه در مورد آیت الله خامنه‌ای فرمود:من ایشان را از قدیم می‌شناسم و در سلیم النفس بودن ایشان تردیدی ندارم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.