شکست تبلیغات لابی‌ صهیونیستی علیه برجام

تبلیغات تلویزیونی لابی‌های صهیونیستی برای متقاعد کردن قانونگذاران دموکرات جهت رأی منفی به سند پایانی مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ با شکستی فاجعه‌بار روبرو شده است.

آیپک: اوباما موضع ما را تحریف می‌کند

کمیته امور عمومی آمریکا ـ اسرائیل، موسوم به «آیپک» می‌گوید دولت آمریکا مسائل نادرستی را درباره موضع این لابی در قبال توافق هسته‌ای ایران بر سر زبان‌ها انداخته است.

۸ لابی صهیونیستی که ده‌ها میلیون دلار برای برنامه هسته‌ای ایران هزینه کردند

هشت سازمان مهم حامی رژیم صهیونیستی با صرف دهها میلیون دلار برای برچیده شدن زیرساخت‌های هسته‌ای ایران تلاش کرده‌اند.

هزینه ۲ میلیون دلاری آیپک برای قانون نظارت

لابی صهیونیستی «آیپک» برای تصویب قانونی که به کنگره اجازه رد توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ را می‌دهد تا کنون نزدیک به ۲ میلیون دلار هزینه کرده که در ۱۶ سال گذشته بی‌سابقه بوده است.

خیانت غربزدگان وطنی به مذاکرات

حقیقت این است که هیچ پشتیبانی از تیم مذاکره‌کننده کشورمان در میان تیم غربزدگان به چشم نمی‌خورد. سقف خواسته‌های آنها بسیار پایین‌تر از «توافق خوب ایرانی» است و به جای ارائه راهکارهایی برای تامین حداکثری منافع ملی بر سر میز مذاکرات، صرف مذاکره با آمریکا را موفقیتی بسیار بزرگ برای خود ارزیابی می‌کنند. به همین علت است که «توافق با غرب» را حتی بدون روخوانی متون، شرط پیروزی و شایسته برپایی «جشن و پایکوبی» برمی‌شمارند.

«آیپک» سخنان جان کری را نگران‌کننده خواند

بعد از سخنان وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه لزومی ندارد تحریم‌ها بعد از حل کامل مسئله ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته‌ای ایران حل شود، «آیپک» از موضع واشنگتن در این باره ابراز نگرانی کرد.

فشار بر ایران، تنها اولویت امسال آیپک

سران لابی صهیونیستی «آیپک» یکشنبه شب اعلام کردند که افزایش فشارها بر ایران، تنها اولویت آن‌ها در سال جاری خواهد بود.

کری: ما معماری تحریم‌ها را تغییر نداده‌ایم

وزیر خارجه آمریکا در مراسم اجلاس سالانه آیپک گفت واشنگتن ذره‌ای معماری تحریم‌ها علیه ایران را تغییر نداده اما هنوز در حال مذاکره با این کشور است.

فشار آیپک به واشنگتن علیه ایران

«لابی اسرائیلی هنوز هم قدرتمند است و اوباما هنوز فکر می‌کند که باید سخنانی نظیر این که ما روابط زوال‌ناپذیری با اسرائیل داریم که هیچ‌گاه تغییر نخواهد کرد را مطرح کند.»

پرچم‌‌ حزب‌الله‌ در مقابل آیپک + تصاویر

یکی از این دو جوان در پاسخ به پرسش یکی از اعضای آیپک که چرا پرچم حزب الله را در دست دارد با اشاره به پرچمش گفت: می‌دانی، این تنها پاسخ واقعی است که اسراییل می‌فهمد!

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.