کاندیدای نهایی اصولگرایان فردا نهایی میشود

دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان گفت: با توجه به نزدیک بودن نتایج نظرسنجی‌ها ادامه جلسه به فردا موکول شد و اين ائتلاف فردا نفر نهایی خود را براي ثبت نام اعلام خواهد کرد.

دو نظرسنجی برای انتخاب نامزد ائتلاف ۵نفره

دبیر ائتلاف ۵نفره اصولگرایان با بیان اینکه تصمیم اولیه این ائتلاف معرفی کاندیدای نهائی قبل از ثبت نام است، گفت: تصمیمات ائتلاف با حضور اکثریت اعضا گرفته می شود و تمامی اعضای آن به تصمیمات و اهداف این ائتلاف پایبند هستند.

پورمحمدی: نظرسنجی جدیدی در ائتلاف صورت نگرفته است

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به نتایج نظرسنجی‌های ائتلاف پنج‌گانه اصولگریان گفت: نظرسنجی جدیدی در ائتلاف صورت نگرفته است و قرار است نتایج دیگر نظرسنجی‌ها تا نظرسنجی نهایی اعلام نشود.

ولایتی: باید با زبان دنیا با کشورها حرف بزنیم

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه گفتگوهای بین المللی زبان خاص خود را دارد اظهار داشت: رابطه بین کشورها رابطه بین آدم‌هاست و اگر ما با زبانی که دنیا می‌فهمد حرف نزنیم نه آنها زبان ما را متوجه خواهند شد و نه ما.

ولایتی: به توصیه آیت‌الله مجتبی تهرانی کناره‌گیری کردم

ولایتی همچنین به سؤال دیگری در این خصوص که شما یک بار در جمع وعاظ و بار دیگر در جمع روحانیون مشهد در خصوص کناره‌گیری‌تان در سال 84 به نفع هاشمی سخن گفتید و اعلام کردید که این کناره‌گیری به توصیه آیت‌الله مجتبی تهرانی بود در این خصوص توضیح دهید، گفت: در جلسه وعاظ من یک ساعت در این خصوص صحبت کردم و این یک ساعت را نمی‌توانم در دو دقیقه خلاصه کنم اما تأیید می‌کنم که کناره‌گیری من در سال 84 به توصیه آیت‌الله مجتبی تهرانی و به نفع هاشمی رفسنجانی بود.