انصراف حدادعادل از انتخابات ریاست جمهوری

با انصراف خود از مردم عزیز می­‌خواهم معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب را در رای دادن به نامزدها دقیقا رعایت کنند و به کسانی رأی دهند که به مبانی جمهوری اسلامی معتقد بوده و شجاع و بانشاط و توانمند باشند و از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزشهای مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند

ولایتی: به ائتلاف پایبندیم

نامزد يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: قرار ما سه نفر بر پايه ادامه همکاری است و این مغایرتی با فعالیت‌های انتخاباتی ندارد، به ائتلاف پایبندیم اما انتخاب نهایی را مردم انجام خواهند داد لذا از اول قرار بود یک نفر به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شود و بقیه با وی همکاری کنند.

جزئیات دیدار ائتلاف‌ پیشرفت با آيت‌الله مهدوی‌کنی

اعضاي ائتلاف سه‌گانه اصولگرايان عصر دیروز با آيت‌الله مهدوي كني ديدار و گفت‌وگو كردند كه در اين ديدار نمايندگاني از جامعه مدرسين حوزه علميه قم و جامعه روحانيت مبارز حضور داشتند.

اعضا ائتلاف ۲+۱ تا آخر در صحنه می‌مانند

سه عضو محترم ائتلاف با حفظ مبانی اصولگرایی و تاکید بر «مشروعیت، مقبولیت و کارامدی» به عنوان اصول اولیه و مشترک ائتلاف، طی جلساتی متعدد و نهایتا در جلسه امروز ششم خرداد که با بزرگان روحانیت برگزار شد؛ به این نتیجه رسیدند که پیروزی ائتلاف در گرو حضور اعضای آن در صحنه است.

دیدار ائتلاف پیشرفت با آیت‌الله مهدوی‌کنی

مسئول دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری از دیدار عصر امروز اعضای ائتلاف پیشرفت با آیت‌الله مهدوی‌کنی خبر داد.

فردا برنامه حداد عادل رونمایی می‌شود

ما برنامه‌های خود را از 5 ماه پیش به صورت مطالعات دقیق انجام داده ایم و در مورد هزینه ها نیز هزینه های تبلیغاتی با شناختی که از من دارید اهل اصراف و ریخت و پاش نیستم. تکیه من بر برنامه های رادیو و تلویزیونی است و صرفا جهت یادآوری مختصر تبلیغاتی خواهم داشت که فکر نمی کنم هزینه زیادی داشته باشد.

اعضای 2+1به نفع جلیلی کنار نمی روند

رئیس ستاد انتخابات ائتلاف برای پیشرفت با تاکید براینکه اعضای ائتلاف به نفع جلیلی کنار نمی روند، گفت: حکمیت جامعتین به تنهایی ملاک انتخاب گزینه نهائی ائتلاف برای پیشرفت نیست. حسین مظفر در واکنش به برخی شایعات مبنی براینکه اعضای ائتلاف برای پیشرفت به نفع سعید جلیلی از صحنه انتخابات کناره گیری می کنند، اظهارداشت: […]

حدادعادل: ائتلاف پیشرفت به ۳نفر محدود نیست

عضو ائتلاف پیشرفت با بیان اینکه این ائتلاف بین سه نفر محدود نیست،گفت:فردی فقط یک درصد رای دارد و ما اگر بخواهیم با همه ائتلاف کنیم، ۲۰ نفر خواهیم شد که در این صورت مشکل به وجود می‌آید.

حدادعادل: ائتلاف سه‌گانه تشریفاتی نیست

عضو ائتلاف پیشرفت گفت: ما بنا نداریم قبل از تعیین فرد نهایی بر اساس ساز و کاری که خودمان مشخص می‌کنیم بیاییم و اعلام نظر کنیم، مطمئنا حضور هیچ یک از اعضای ائتلاف سه‌گانه تشریفاتی نیست و من نیز مانند ۲ نفر دیگر فعالم.

نمایش شیوه‌ جدید از تبلیغات در ائتلاف پیشرفت

ولایتی تاکید کرد: در این تبلیغات ما به هیچ‌ عنوان با یکدیگر رقابت و مناظره نداریم بلکه میزگردی را تشکیل می‌دهیم که هر کدام از ما یک ضلع آن خواهیم بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.