یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

انصراف حدادعادل از انتخابات ریاست جمهوری

با انصراف خود از مردم عزیز می­‌خواهم معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب را در رای دادن به نامزدها دقیقا رعایت کنند و به کسانی رأی دهند که به مبانی جمهوری اسلامی معتقد بوده و شجاع و بانشاط و توانمند باشند و از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزشهای مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند

حدادعادل: ضرورت 2+1 دیگر احساس نمی‌شود

عضو ائتلاف سه نفره گفت: ‌شرایط تغییر کرده و ضرورتی که موجب شد تا ما سه نفر ائتلاف تشکیل دهیم دیگر احساس نمی‌شود.

اعضا ائتلاف ۲+۱ تا آخر در صحنه می‌مانند

سه عضو محترم ائتلاف با حفظ مبانی اصولگرایی و تاکید بر «مشروعیت، مقبولیت و کارامدی» به عنوان اصول اولیه و مشترک ائتلاف، طی جلساتی متعدد و نهایتا در جلسه امروز ششم خرداد که با بزرگان روحانیت برگزار شد؛ به این نتیجه رسیدند که پیروزی ائتلاف در گرو حضور اعضای آن در صحنه است.

فردا برنامه حداد عادل رونمایی می‌شود

ما برنامه‌های خود را از 5 ماه پیش به صورت مطالعات دقیق انجام داده ایم و در مورد هزینه ها نیز هزینه های تبلیغاتی با شناختی که از من دارید اهل اصراف و ریخت و پاش نیستم. تکیه من بر برنامه های رادیو و تلویزیونی است و صرفا جهت یادآوری مختصر تبلیغاتی خواهم داشت که فکر نمی کنم هزینه زیادی داشته باشد.

حدادعادل: محور وحدت نامزد سونامی‌ساز می‌شود

وی با بیان اینکه امروز رسیدن به یک کاندیدای نهایی ضرورت جریان اصولگرایی است گفت: امروز باید به سراغ یک کاندیدا برویم و سبد رای اصولگرایان را تکه تکه نکنیم؛ اما حالا باید دید در میان کاندیداهای جریان اصولگرا کدامیک این صلاحیت را دارند که بتوانند آرا را به خود جذب کنند.

اعضای 2+1به نفع جلیلی کنار نمی روند

رئیس ستاد انتخابات ائتلاف برای پیشرفت با تاکید براینکه اعضای ائتلاف به نفع جلیلی کنار نمی روند، گفت: حکمیت جامعتین به تنهایی ملاک انتخاب گزینه نهائی ائتلاف برای پیشرفت نیست. حسین مظفر در واکنش به برخی شایعات مبنی براینکه اعضای ائتلاف برای پیشرفت به نفع سعید جلیلی از صحنه انتخابات کناره گیری می کنند، اظهارداشت: […]

عسگری: ائتلاف ۱+۲ اصلاح‌طلبان صحت ندارد

در دیداری که با نزدیکان آیت الله هاشمی رفسنجانی داشته‌ام، درباره این مسئله با آنها صحبت کردم که آنها این مسئله را تائید نکردند.

حدادعادل:۱+۲ شکست نخورده است

رئیس مجلس هفتم با تأکید بر اینکه ائتلاف پیشرفت وسیله‌ای برای وحدت اصولگرایان است، گفت: هنوز نظرسنجی‌ای که خود ائتلاف سفارش داده باشد، انجام نشده است.

در جلسه ۱۵۰نماینده با «ولایتی» چه گذشت؟

دبیر کل کانون نمایندگان ادوار مجلس با اشاره به حضور علی اکبر ولایتی در جلسه ماهانه این کانون که روز گذشته برگزار شده است گفت که در این جلسه ولایتی یکی از اعضای ائتلاف ۱+۲ برنامه‌های خود را تشریح کرد.

پورمحمدی: ائتلاف ۵گانه و ۱+۲ به وحدت می‌رسند

نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: از طیف اصولگرایان در حال حاضر گروه 1+2 و نیز گروه پنج نفره اصولگرایان حضور دارند که قرار است به نظر واحد برسیم و یک نفر را برای حضور در انتخابات معرفی کنیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.