امام جمعه دائم تهران

نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است….

کلیپ/ امام جمعه‌های خوش خبر، امام جمعه های مردمی

امام جمعه هایی که چند وقت اخیر پای کار انقلاب و مردم آمده اند

اجازه ندهید دشمن بر کشور مسلط شود

امروز استمداد جنبش عدالتخواه دانشجویی از عالمان دینی است تا مثل همیشه با نقش‏ آفرینی تاریخی و به‏ جای خود از تریبون نماز جمعه یا هر تریبون ممکن، مردم را از حقایق مطلع کنند و بستن راه نفوذ دشمن را از مسئولین مربوطه مطالبه نمایند. در شرایطی که برخی می‏کوشند روح استکبارستیزی را در کشور از بین ببرند، تأکید دوباره بر دلایل و اهمیت استکبارستیزی از سوی عالمان دینی اهمیتی دوچندان دارد

درخواست دانشجویان بورسیه از ائمه جمعه

جمعی از دانشجویان بورسیه با صدور نامه‌ای خطاب به ائمه جمعه خواستار شفافیت سازی و دفاع از مظلومیت جبهه علمی انقلاب در پرونده بورسیه‌ها از تریبون نماز جمعه شدند.

مبنای تحلیل مسائل جهان، رویارویی عمیق غرب و اسلام باشد

باید در مقابل دنیای غرب، مقتدر بود زیرا آنها نشان داده اند که به هیچکس رحم نمی کنند و برخلاف ادعاهای حقوق بشری و ظاهر سازی هایشان، کشته شدن میلیونها انسان نیز، وجدان آنها را متأثر نخواهد کرد.

مخاطب رسوایی پای منبر نمی‌نشیند

این کارگردان در خصوص انتخاب اکبرعبدی به عنوان بازیگر روحانی فیلم دلایل خود را باز گفت و از آنها خواست در فرم‌های نظرسنجی که بین آنها توزیع شده ارزیابی خود را از قابل باور بودن و یا درست بودن یا نبودن این انتخاب را بنویسند.

ائمه‌جمعه! دربرابر شکم‌بارگی ظالمان ومظلومیت محرومان سکوت نکنید

«شورای مردمی حمایت از حقوق مستضعفین و مبارزه با گرانی ها» در نامه‌ای سرگشاده خطاب به ائمه محترم نماز جمعه سراسر کشور از آنها خواست تا در مقابل سوداگری سرمایه‌دارن زالوصفت و نیز سیاست‌گذاری‌ها و مدیریت‌های نادرست مسئولین سکوت نکرده و به وظیفه انقلابی خود عمل کنند

توصیه مهم و مشترک امامان جمعه به «ولایت‌پذیری مسئولین»

در ادامه تاكيدات بر اهميت ولايت‌پذيري و فصل الخطاب بودن فرمايشات مقام معظم رهبري، روحانيون و مسئولان كشور روز گذشته باز هم اولويت داشتن اين موضوع را يادآوري كردند. در همين راستا خطيبان نماز جمعه در تهران، مشهد، قم، كرج و ساير شهر هاي كشور با تجزيه تحليل مسايل سياسي كشور، ضرورت پشتيباني از ولايت فقيه و آثار پر بركت آن در رفع تهديدها و گره گشايي از معضلات اساسي كشور در حوزه‌هاي مختلف را تشريح كردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.