فیلم شهید شوشتری بهار ۹۲ کلید می خورد

علیرغم تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر آماده شده فیلم زندگی شهید شوشتری تا پایان دولت دهم، تهیه کننده این فیلم از آغاز تولید این فیلم در بهار سال ۹۲ خبر داد.

اکران دانشگاهی «شور شیرین» آغاز شد

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شور شیرین» گفت: اکران و نمایش فیلم «شور شیرین» در دانشگاه‌ها از امروز، سوم مهر ماه آغاز شده است.

«شور شیرین» به تلویزیون نمی‌آید

تهیه کننده فیلم سینمایی «شور شیرین» گفت: این فیلم در هفته دفاع مقدس امسال از سوی تلویزیون پخش نخواهد شد.

ابراهیم‌اصغری: واقعیت‌های جنگ نباید تحریف شود

افکار روشنفکرانه آمیخته با طنز با تجربیات مختلف در سال‌های اخیر در سینمای جنگ وارد شده است. نگاه طنز به سینمای جنگ باید با رعایت اصالت‌های این دوران همراه باشد و در کنار این موضوع باید تلخی‌ها و سختی‌ها را نیز به تصویر کشید. شادابی جبهه در پشت سنگرهای مبارزه وجود نداشت.

همه چیز نباید به جشنواره‌ها معطوف شود

یک تهیه کننده سینمای دفاع مقدس معتقد است: مدیران نباید همه چیز را به جشنواره‌ها معطوف کنند واگر جشنواره به ارتقای کیفی خود وآثار تولیدی سینما نپردازد نتوانسته به رسالت خود برسد و در کنار برگزاری جشنواره باید برنامه ریزی شود

انتقام‌گیری شورای صنفی نمایش از «شور‌شیرین»

ابراهیم اصغری گفت: دوستان در شورای صنفی نمایش نتوانستند جلوی اکران فیلم را بگیرند، حال انتقام خود را با پایین آوردن فیلم از سالن سینماها از فیلم می‌گیرند.

فیلم سینمایی شهید شوشتری تولید می شود

ابراهیم اصغری تهیه‌کننده، از آغاز پیش تولید فیلم سینمایی زندگی «شهید نورعلی شوشتری» به کارگردانی جواد اردکانی در اردیبهشت سال ۹۱ خبر داد.

روایت «کاوه» با شور شیرین

به نظر می‌رسد اردکانی و اصغری به دور از حاشیه‌ها، مسیر مهم و تأثیرگذاری را انتخاب کرده‌اند که تجربهٔ «به کبودی یاس» نشان داد، کارشان را بلدند و می‌توانند در پرداختن به موضوعات دفاع مقدس، کار قابل قبولی ارائه کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.