به نفع آرمان یا علیه واقعیت؟

کسر قابل توجهی از فیلم‌های رسول ملاقلی‌پور و ابراهیم حاتمی‌کیا در کشاکش همین دوگانه «آرمان و واقعیت» قرار دارند؛ با این تفاوت که ملاقلی‌پور لحن صریح‌تری نسبت به حاتمی‌کیا دارد و این نقدها در کار او با وضوح بیشتری به چشم می‌آیند.

حضور در بادیگارد به احترام دانشمندان هسته‌ای

بابک حمیدیان گفت: همبازی شدن با پرویز پرستویی برای اولین بار، برایم بسیار ارزشمند است. دلیل دیگر، ادای احترام به دانشمندان هسته ای است چرا که معتقدم باید بیشتر به آن ها پرداخت؛ آن ها همواره در شرایط سخت و خطرناک زندگی می کنند؛ نقش من در بادیگارد نقش یک نخبه علمی هسته ای است.

آغاز فیلمبرداری «بادیگارد» از امروز

از امروز فیلمبرداری فیلم سینمایی «بادیگارد» در منزل «حیدر» کاراکتری که پرویز پرستویی ایفاگر نقش آن است آغاز شده و از ۱۵ روز دیگر فیلمبرداری صحنه‌هایی که مربوط به گروه «بدلکاران ۱۳» است، آغاز خواهد شد.

«بادیگارد» امشب در تهران کلید می‌خورد

پروژه جدید ابراهیم حاتمی‌کیا، امشب در تهران کلید می‌خورد.

پهلوان از صلح بگوید قشنگ است

حاتمی‌کیا کارگردان مطرح سینمای ایران در موزه صلح تهران گفت: پهلوان از صلح بگوید قشنگ است. لهجه پهلوانی روی صلح قرار بگیرد آن را زیبا می‌کند. اگر عمری باشد کاری می‌کنم تا این بخش را بگویم.

مداومت حاتمی‌کیا در مسیر تفکر انقلاب

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به سختی کار در حوزه سینمای انقلاب و دفاع مقدس گفت: بعضی‌ها می‌گفتند ما هنر دینی و انقلابی نداریم حاتمی‌کیا و دیگر دوستان بر این تفکر خط بطلان کشیدند و در این مسیر مداومت داشتند.

حاتمی‌کیا که باشی…

حالا سی سال از زمانی که حاتمی‌کیا شده‌ای می‌گذرد و تو دیگر نمی‌توانی «حاتمی‌کیا» نباشی چون تو «دیده‌بان هنر انقلاب» هستی و باید همچنان مارا به ضیافتی از قصه‌های مردان سرزمینت دعوت کنی که به واسطه همان‌ها، محبوب قلب میلیون‌ها مخاطب شده‌ای.

چه‌کسی چهره هنر انقلاب در سال۹۳ می‌شود

قائم مقام حوزه هنری انقلاب اسلامی کاندیدای دریافت جایزه چهره برگزیده سال 93 هنر انقلاب اسلامی را معرفی کرد.

خاطرات کودکی حاتمی‌کیا در «دل‌واره»

مراحل ساخت و پشت صحنه فیلم سینمایی « آژانس شیشه‌ای » ساخته ابراهیم حاتمی کیا، چهارشنبه 20 اسفند ماه در برنامه « یک فیلم ، یک تجربه » نمایش داده می‌شود.

از سیمرغ‌داران سال قبل چه خبر؟

هنرمندانی که سال گذشته سیمرغ‌های جشنواره سی‌ودوم فیلم فجر را به خانه بردند، امسال وضعیت کاملا متفاوتی دارند؛ بعضی از آن‌ها جزو پرکارترین‌های جشنواره سی‌وسوم هستند و بعضی جزو غایبان بزرگ جشنواره امسال.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.