پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

چگونه می‎توان قوه قضاییه را از درون اصلاح کرد؟

صلاح از درون زمانی صورت گرفته و پایدار می‌شود که شفافیت در تمام ابعاد آن تحقق پیدا کند

آقای رئیسی؛ قبل از رسیدن به چهل سالگی انقلاب نشست خبری دادگاه ویژه روحانیت را برگزار کنید

هیچ کس مصونیت فولادین ندارد.
باید دادگاه ویژه روحانیت نگاه از بالا به پایین را کنار بگذارد.
وقتی امام خامنه ای خود را در معرض سوال و انتقاد قرار می دهند، بر دادگاه ویژه روحانیت واجب است با برگزاری نشست خبری به صورت شفاف به شکایت های طلاب از این نهاد پاسخ دهد.
جمعی از طلاب انقلابی

ظریف فردا دراجلاس خبرگان سخنرانی می کند

عضو خبرگان رهبری گفت: در اجلاسیه خبرگان باید برای انتخاب هیات رئیسه رأی گیری شود اما طرحی ارائه و پیشنهاد شده است که با توجه به زمان یکساله باقیمانده از این دوره، فقط رئیس خبرگان انتخاب شود.

تمایل به دلالی بیشتر از تولید است

دادستان کل کشور گفت: بی‌رونقی اقتصادی مساوی با افزایش ورودی پرونده‌هاست و به محض اینکه ما در بحث‌های اقتصادی با مشکلی مواجه شویم، شاهد افزایش ورودی پرونده در بحث چک و یا بر هم زدن برخی معاملات و قراردادها هستیم.

راه برون‌رفت از تحریم‌ها رونق اقتصادی است

دادستان کل کشور با تأکید بر اینکه تصدی‌گری دولت نسبت به بخش اقتصادی باید کاهش پیدا کند، گفت: ما در سال‌های گذشته تجربه خوبی از تصدی‌گری دولت در بخش اقتصادی نداشته‌ایم.

مدیران از توسعه فرهنگی غفلت نکنند

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور در نشست شورای اداری خراسان جنوبی در بیرجند اظهار داشت: آزمون و خطا مربوط به کشورهای تازه به دوران رسیده است در صورتی که مدیران ما از یک سوابق، تجربه و اندوخته ای خوبی برخوردارند.

چه کسی مسئول رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی شد؟

ماموريت تازه رئيسي يعني رسيدگي به پرونده مهدي هاشمي اما شايد دشوارترين ماموريت سال‌هاي زندگي قضايي او باشد. او از سويي نگاه هاشمي رفسنجاني را متوجه خود مي‌بيند كه درخواست رسيدگي مستقل به اين پرونده را دارد. از سوي ديگر، درخواست‌هاي رسانه‌اي و انبوهي از چهره‌هاي سياسي را پيش رو دارد كه مهدي هاشمي را مجرم مي‌دانند و در روزهاي اخير نشان داده‌اند كه از دستگاه قضايي انتظارات بسياري دارند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.