طنز: جامعه شناسی کتاب!

کارکرد هزار و یکم: ما که ندیدیم اما مستندات تاریخی بر این دلالت دارند که یکی دیگر از موراد استفاده این شی عجیب و غریب، مطالعه کردن و خواندن ان است. البته صحت و سقم این ادعا هنوز اثبات نشده است و مشاهدات ما نیز می گوید آخرین فردی که کتاب را این گونه مورد استفاده قرار داده است توسط دایناسورها تکه پاره شده است و از آن به بعد کسی کتاب را این گونه مورد بی مهری قرار نداده است!

طنز: روش های نوین تدبیر مملکت!

آیا می خواهید رئیس جمهور شوید؟ آیا دلتان می خواهد مملکت را مدیریت کنید؟ آیا هوس سیاست به سر دارید؟ آیا دنبال کار می گردید؟! با ما روش های نوین مملکت داری را آموخته و سپس وارد بازار کار و سیاست بشوید! در اینجا قصد داریم چند راه ساده ولی موثر تدبیر مملکت را به شما بیاموزیم.

طنز: نگاهی به فمینیسم البته با چشم خواهر برادری

بعد از جنگ جهانی دوم یعنی دقیقاً فردای وقوع انقلاب صنعتی در اروپا كه تقریباً سه سال از فروریختن برج‌های دوقلو در شهر لاس‌وگاس آمریكا می‌گذشت موجی از اعتراض نسبت به بی‌عدالتی و تبعیض علیه حقوق زنان در غرب شكل گرفت به‌طوری كه هر دو روز یک‌بار زنان به خیابان‌ها ریخته و شعار مرگ بر اسرائیل سر می‌دادند و هر بار در بیانیه خود درخواستی مبنی بر تحویل گرفتن هرچه بیشتر زنان در جامعه، اعطای امتیاز انحصاری حق طلاق به زنان، افزایش مهریه و نفقه و شیربها مطابق با تورم، برقراری عدالت در سهم ارث و دیه و تعداد زوجات و حمایت بی‌چون‌وچرا از کوچ‌نشینان و عشایر!!! را مطرح می‌کردند.

طنز: دستور مستقیم اوباما به جان کری: توافق‌نامه روح نداشته باشد + سند

روز گذشته خبرنگار مستقر ما در کاخ سفید! که سالها برای نفوذ در عنفوان کاخ سفید تلاش کرده است، نامه ای فوق محرمانه و سرّی مرتبط با این مذاکرات را از لابه لای اسناد کشف و ضبط و برای ما ارسال کرده است که متن ‌‌آن‌را عینا برای مشاهده شما عزیزان منتشر می کنیم.

طنز: تاکتیک‌های راهبردیک مذاکره!

سعی کنید زمان جلسه را یا کم کرده و یا در خلال آن مکرراً درخواست آنتراک از مدیر جلسه کنید و جلسه را به بهانه‌های مختلف دستشویی، کشیدن سیگار!، آب خوردن، تلفن صحبت کردن و… ترک کنید. این کار شما باعث شکسته شدن هیمنه غرب خواهد شد!

طنز: گزارش دستاوردهای صدروزه دولت منتشر شد

از آنجا که قرار بود دولت تدبیر و امید بلافاصه پس از استقرار خود در کاخ ریاست جمهوری! اقدام به اجرای برنامه های کوتاه مدت 100 روزه برای بهبود وضعیت مملکت! نماید، و نیز از اونجا که سر دولتمردان به شدت شلوغ است و تمام ظرفیت خود را در جهت اجرای برنامه های فورس ماژور خود هدر داده اند! و دیگر وقتی برای ارائه گزارش دهی به مردم ندارند، ما برحسب وظیفه خود سعی می کنیم گزارشی مختصر از عملکرد دولت تدبیر و امید در این مدت کمتر و بیشتر از صد روز به شما مردم عزیز نماییم.

طنز: لایک و دیپلماسی عمومی!

چند سالی هست که در فضای دیپلماسی و سیاست خارجی کشور ما، مقوله دیپلماسی عمومی بسیار اهمیت یافته است و دولت گذشته تصمیم گرفته بود به جای چایی خوردن با مقامات بلندپایه و بی پایه ی جهان! با مخاطب قرار دادن ملت ها و مردم اهداف خود در فضای بین المللی را پیش ببرد. البته به دلیل ویژگی های و خصوصیات مردم فریبانه و پوپولیستی رئیس دولت گذشته، این امر به افراط کشیده شده و به محیط های خصوصی و خیلی خصوصی همچون مجمع عمومی سازمان ملل متحد، دانشگاه کلمبیا و… نیز رسید.