زرویی نصرآباد از بیمارستان مرخص شد

ابوالفضل زرویی نصرآباد شاعر و طنزپرداز کشورمان که برای دومین بار دچار سکته قلبی شده بود، امروز از بیمارستان کسری مرخص شد.

ابولفضل زرویی نصرآباد بستری شد

دو روز قبل ابولفضل دچار درد قفسه سینه شد و با شدیدتر شدن دردش او را به بیمارستان امیرالمومنین (ع) بردند و شب گذشته برای مداوا و رسیدگی بهتر او را به بیمارستان کسری منتقل کردیم.

بدقانونی قابل تحمل است ولی بی‌قانونی نه

متاسفانه سیاست‌گذاری‌ها روزبه‌روز تغییر می‌کند. بدقانونی را می‌توان تحمل کرد اما بی‌قانونی را نمی‌توان تحمل کرد. متاسفانه در حال حاضر نیز نمی‌دانیم قوانین چه هستند و چیزی در این خصوص ثبت نشده است. با ممیزی مشکل ندارم چرا که ممیزی در جاهایی خوب است اما باید بدانیم کجا را سانسور کنیم و کجا را نکنیم. متاسفانه اعمال مدیریت‌ها سلیقه‌ای است و ذوق شخصی افراد مطرح است.

زرویی نصرآباد: تیتر سوم، یادداشت هایی با رگه‌های درخشان طنز

متاسفانه ورزش، خاصه فوتبال در کشور، به قدری با حواشی و مسایل غیر جدی و سیاست گذاری های خنده آور درآمیخته است که خواننده خبرهای ورزشی، حتی هنگام خواندن خبرهای جدی نیز، گاه در تشخیص مرز واقعیت، طنز و تخیل در می ماند.

انتشار زندگينامه داستاني «حضرت عباس(ع)» به قلم زرويي نصرآباد

این کتاب به زندگینامه حضرت ابوالفضل (ع) اختصاص دارد، رمان «حضرت عباس (ع)» دارای ۱۳ تا ۱۴ فصل است و هم‌اکنون در مراحل بازنویسی نهایی قرار دارد که تا ۲۰ روز دیگر برای انتشار به نشر نیستان سپرده می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.