ابوالقاسم طالبی: این نفوذی پرقدرت در تلویزیون کیست؟

انتقاد ابوالقاسم طالبی از سانسور قلاده های طلا در تلویزیون و اظهار بی اطلاعی علی عسگری از این موضوع!

در «یتیم خانه ایران» از شاه خبری نیست

بدون شک مهمترین اثر سینمایی ایران درباره استعمار انگلیس و تاریخ معاصر فیلم «یتیم خانه ی ایران» است. فیلمی که ابولقاسم طالبی برای نگارش فیلم نامه آن 3 سال وقت گذاشته است و حالا در مرحله تدوین قرار دارد. قحطی تاریخی ایران در جریان جنگ جهانی اول و اتفاقات دوران قاجار دستمایه نگارش این فیلم نامه بوده است.

برخی مردم را تهدید می‌کند که یا به من رای بدهید یا جنگ خواهد شد

جلیلی با اشاره به اتفاقاتی که در سال 88 به واسطه عده ای سوءاستفاده گر در جامعه رخ داد گفت: آنها قصد داشتند نهادهای اسلامیتی نظام را تحت فشار قرار دهند تا رای مردم را وتو کنند و قصد اصلی آنها عبور از ساختار جمهوریتی نظام بود کسانی که تا گذشته سعی کردند به اسم رای مردم و ساختارهای جمهوریتی به نهادهای اسلامی حمله کنند هیچ عهد اخوتی نه با اسلامیت و نه با جمهوریت بسته اند.

ابوالقاسم طالبی به رئیس جمهور نامه نوشت

کارگردان سینما در این نامه به حسن روحانی نوشت: حذف نام فجر یعنی حذف جهاد با طاغوتهای فرهنگی و هنری آنهم در شرایطی که حاکمان غرب مستکبر تاکید می‌کنند که برجام کمک میکند تا ماهیت جمهوری اسلامی عوض شود.

صهیونیسم ریشه فتنه‌های قرن اخیر بوده است

یک کارگردان سینما و تلویزیون گفت: ریشه تمام فتنه‌های یک قرن اخیر به ایده صهیونیسم برمی‌گردد.

ابوالقاسم طالبی: آقا نبود دیکتاتوری می‌شد

یک کارگردان سینما گفت:حضرت آقا مثل رهبر یک ارکستر بزرگ به پهنای همه‌ امت اسلام، هم سازهایی را که از این سو و آن سو نواخته می‌شوند، می‌شناسند، هم جریان‌ها و جناح‌ها را خوب می‌شناسند و هر کسی که فالش بزند، خیلی خوب متوجه می‌شوند.

عکس: عروسک‌های شکرستان در دست کودکان آواره در سوریه

روز گذشته اعضای کاروان صلح در ادامه سفر خود به شهر دمشق، به منطقه یرموک رفته و از کمپ آورگان فلسطینی و سوری در این منطقه دیدار کردند.

«یتیم‌خانه ایران» به پایان رسید

این فیلم درباره‌ تاریخ معاصر ایران است و ماجرای قحطی فراگیر ایران در زمان جنگ جهانی دوم و حضور متفقین در ایران را روایت می‌کند.

طالبی برای جشنواره فیلم فجر تیزر می‌سازد

ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» در حال ساخت تیزری حدودا یک دقیقه‌ای برای سی و یکمین جشنواره فیلم فجر است که احتمالا در افتتاحیه یا در طول جشنواره پخش خواهد شد.

طالبی: هنر مردمی هنری عوامانه نیست

طالبی هنر مردمی را با هنر عاری از سلیقه و عوامانه یکی نمی‌داند و معتقد است: هنر مردمی باید ذوق در آن به کار رفته باشد، ذوقی که مردم بپسندند، با ذوق مردم متفاوت نباشد، مردم اهل ذوق آن را می‌پسندند و مردمی هم که اهل ذوق نیستند، وقتی نگاه می‌کنند لذت ببرند؛ این لذت، لذتی عوامانه نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.