پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

پایان داعش؛ شروع برجام منطقه ای؟!

تقریر و تفسیر اشتباه از پایان داعش نهایتا با فعال شدن بقیه بازیگران منطقه ای و جریانات غربگرا داخلی درون نظام ما را به برجام منطقه ای و پایان حضور فعالمان در منطقه خواهد برد.

اخبار ضد و نقیض از هلاکت سرکرده داعش

رسانه جنگ عراق اعلام کرد: سرنوشت سرکرده گروه تروریستی داعش پس از بمباران کاروان عناصر داعش در الانبار همچنان نامشخص است.

کاریکاتور: منافقین به داعش پیوستند

گروهک منافقین به داعش پیوست

سرنوشت مشترک ۲ تروریست

قاتلان و ظالمان مثل صدام ، رجوی ، البغدادی و الدوری ها می آیند و می روند و فقط در کارنامه زندگی خود قتل و خون ریزی و خیانت و تجاوز به زنان و دختران و کشتن کودکان و پیران و تخریب منازل مردم و بدبختی به ارث می گذارند .

داخل ساختار سازمانی داعش چه می‌گذرد؟

داعش طی یک سال اخیر، موفق به در هم شکستن مرزهای عراق و سوریه شده و بیشتر گذرگاه‌ها و مراکز مرزی بین دو کشور را تحت اختیار گرفته و بعید نیست البغدادی تا پیش از عید فطر، راهبرد جدید داعش در مرحله پس از شکسته‌شدن مرزها را در چالش مقابل راهبردهای منطقه‌ای و بین‌المللی مخالف خود اعلام کند.

اعتراف خلیفه داعش به شکست در عراق

گروهک تروریستی داعش خواستار بازگشت نیروهای خود از سوریه به استان الانبار و صلاح‌الدین عراق به‌منظور جلوگیری از تداوم شکست‌های خود شد.

ابوعلاء العفری سرکرده جدید داعش کیست؟

رسانه های مختلف جهان شب گذشته از انتخاب سرکرده جدید گروه تروریستی داعش خبر دادند. «عبدالرحمن مصطفی» ملقب به «ابوعلاء العفری» جایگزین «ابوبکر البغدادی» شد.

بیعت بوکوحرام با گروه داعش

گروه تروریستی بوکوحرام از بیعت خود با سرکرده گروه تروریستی داعش خبر داد.

نگاهی کوتاه به جریان رسانه‏ ای گروه داعش

محمدرضا عشوری مقدم-گروه موسوم به دولت اسلامی(داعش) از ابتدای شکل‏ گیری و فعالیت مسلحانه خود در عراق و شام همواره از رسانه به عنوان ابزاری مهم در جهت تبلیغ و انتقال پیام و بازنمایی گفتمان سلَف گرایانه و اثبات مشروعیت خود استفاده کرده است.

ورژن کردی داعش در راه است

رسانه های منطقه ای اکنون پس از جنایات داعش با نام دولت اسلامی عراق و شام، از تاسیس دولت اسلامی کُرد در سوریه خبر می دهند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.