آیا کانال مالی اروپا (instex) تحریم های آمریکا را بی اثر می کند؟

آیا کانال مالی اروپا (instex) تحریم های آمریکا را بی اثر می کند؟

معمای تمدید و دام اروپایی ترامپ برای ایران

بازی اروپا در معطل گذاشتن ایران پشت درهای سازوکار مالی این اتحادیه تکمیل کننده فشارهای روزافزون ترامپ برای مذاکرات مجدد با ایران است.

اروپا تحریم‌های مالی علیه ایران را لغو کرد

اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای همه تحریم های اقتصادی مالی مرتبط با برنامه هسته ای ایران را لغو کرد.

اروپا تحریم‌های روسیه را برای ۶ ماه دیگر تمدید کرد

اتحادیه اروپا تحریم‌های اعمالی علیه دارایی‌ها و صدور ویزا برای چندین تن از نزدیکان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و تعدادی دیگر از افراد دخیل در الحاق کریمه و دیگر اراضی مورد مناقشه اوکراین به روسیه را برای مدت 6 ماه دیگر تمدید کرد.

اتحادیه اروپا دیوار برلین را بازسازی می‌کند

سیاست‌مداران غربی که دیوار برلین را جداکننده فرهنگ‌ها می‌دانستند، اکنون با ساختن دیوار و حصار در مرزها برای جلوگیری از ورود مهاجران، علناً دیوار برلین را بازسازی کردند و اروپا را از جهان جدا کردند.

طرح برلین-پاریس-رم برای توقف سیل پناهجویان

وزرای خارجه آلمان، فرانسه و ایتالیا در نامه‌ای برای مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا طرحی مشترک برای حل بحران مهاجران ارائه کردند.

پوروشنکو: ناتو اوکراین را نمی‌پذیرد

رییس‌جمهوری اوکراین گفت، سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) اعلام کرده که حاضر به پذیرش درخواست کی‌یف برای پیوستن این کشور به این ائتلاف نظامی نیست.

پروژه آواره سازی مردم سوریه کار کیست؟

به نظر می رسد مسئله ورود آوارگان سوری به خاک اروپا و احتمال خودجوش بودن پدیده جدید به راه افتادن زنجیره های انسانی جدید از کشورهای اروپای شرقی به مقصد غرب اروپا که باعث ایجاد بحث های جدی در داخل اتحادیه اروپا نیز شده است ، بسیار ضعیف است.

اتریش مذاکره با انگلیس را لغو می‌کند

صدراعظم اتریش اعلام کرد که کشورش در صورتی که انگلیس با پذیرش سهم بیشتری از مهاجران در خاک خود موافقت نکند، مذاکرات موردنظر نخست‌وزیر درباره خواسته‌های این کشور در اتحادیه اروپا را لغو می‌کند.

اوضاع اوکراین به شدت نگران‌کننده است

در پی کشته شدن یک افسر گارد ملی اوکراین در درگیری با معترضان، اتحادیه اروپا اوضاع جاری در این کشور را به شدت نگران‌کننده توصیف کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.