دنباله‌روی اروپاییها از سیاستهای امریکا غیرمنطقي است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در دیدار آقای هاینس فیشر رئیس‌جمهور اتریش، با اشاره به دشمنی دولت آمریکا با انقلاب اسلامی به دلیل ازدست‌دادن منافع خود در ایران، دنباله‌روی برخی کشورهای اروپایی از سیاست‌های خصمانه‌ی آمریکا در قبال ایران را غیر منطقی خواندند و خاطرنشان کردند.

آلمان و اتریش به مهاجران مجوز ورود دادند

بنابر اعلام دولت آلمان، این کشور و اتریش به پناهجویانی که در مجارستان هستند، اجازه دادند وارد خاک آلمان و اتریش شوند.

اتریش مذاکره با انگلیس را لغو می‌کند

صدراعظم اتریش اعلام کرد که کشورش در صورتی که انگلیس با پذیرش سهم بیشتری از مهاجران در خاک خود موافقت نکند، مذاکرات موردنظر نخست‌وزیر درباره خواسته‌های این کشور در اتحادیه اروپا را لغو می‌کند.

رئیس جمهور اتریش به تهران می‌آید

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس‌جمهوری اتریش، روابط تهران وین را خوب و دوستانه توصیف و تصریح کرد: توافق هسته‌ای ایران با 1+5 زمینه را برای گسترش و توسعه روابط میان تهران-وین فراهم خواهد کرد.

ناهار وزیر خارجه اتریش به خبرنگاران هسته‌ای

وزیر خارجه اتریش خبرنگاران، عکاسان و تصویربردارانی را که برای پوشش اخبار مذاکرات هسته‌ای در وین به سر می‌برند، به ناهار دعوت کرد.

اولین «خانه زن مسلمان» اتریش تأسیس شد

در ادامه گسترش و توسعه نهادهای اجتماعی مسلمانان در کشور اتریش، اولین خانه زنان مسلمان این کشور با هدف تأمین سرپناهی مطمئن برای افراد فاقد سرپناه تأسیس شد.

فرانسه در افسردگی فرو می‌رود

تنها ۶ درصد از فرانسویان پیش‌بینی می‌کنند که وضعیت اقتصادی آنها در سال 2015 میلادی بهبود می‌یابد و مابقی نسبت به آینده بسیار نگران هستند.

از داعش سپاسگزارم!

بهبودی و سلامتی خواهرش از سوی خدا باعث می‌شود که به عهدش وفا کند؛ «ثائر عبود» سفر پیاده خود را از اتریش به نیت زیارت مکه معظمه آغاز می‌کند و اکنون که به ایران رسیده، بیش از 5000 کیلومتر مسیر را طی کرده است.

توافق هسته‌ای اثرات مثبتی خواهد داشت

وزیر خارجه فرانسه پس از پایان روز ماقبل نهایی مذاکرات هسته‌ای در شهر وین اتریش، گفت توافق هسته‌ای با ایران اثرات مثبتی داشته و اجازه رسیدن به صلح را می‌دهد.

شرط موفقیت طرح تحول نظام سلامت

رئیس انجمن جراحان ارتوپدی ایران، با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور، موفقیت این طرح را در گرو همکاری حاکمیت و جامعه پزشکی دانست و گفت: اجرای هر طرحی برای اولین بار مشکل خواهد بود ولی غیرممکن نیست.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.