کمپین نه به اتوبوس های فرسوده شهری؛

۶۵ درصد اتوبوس های شهری فرسوده اند/عقب ماندگی ۷ ساله در نوسازی

افزایش نرخ بلیت اتوبوس از ۲۵ اسفند/ ادامه اعمال نرخ های جدید پس از تعطیلات

رئیس اتحادیه شرکتهای تعاونی مسافری کشور با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی نرخ بلیت اتوبوس از ۲۵ اسفند ماه امسال و این‌که این نرخ‌ها پس از تعطیلات نوروزی به حالت قبل باز نمی‌گردد و همچنان اعمال می‌شود، گفت: در بخش پایانه‌ها با کمبودهایی مواجه هستیم.

انفجار در مسیر زائران انفرادی کربلای معلی

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: صبح امروز انفجاری در مسیر اتوبوس زائران انفرادی در شمال بغداد رخ داد که متأسفانه در این حادثه یک زائر ایرانی شهید و 9 نفر مجروح شدند.

خروج اتوبوس از خط BRT حادثه آفرید

صبح امروز خروج یک دستگاه اتوبوس از خط BRT موجب مصدومیت راننده و یک مسافر شد.

نرخ کرایه‌های جدید حمل و نقل عمومی

معاون عمرانی فرماندار تهران با اشاره به موافقت فرمانداری با افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی گفت: فرمانداری با کلیات این مصوبه موافقت کرده و از اول اردیبهشت ماه قابلیت اجرایی دارد.

15 کشته در سقوط یک اتوبوس ولوو به دره

ساعت 4 و 45 دقیقه صبح روز سه شنبه سقوط یک دستگاه اتوبوس در منطقه پلور به داخل دره 30 متری به سازمان امداد و نجات هلال احمر اطلاع داده شد.

یارانه اتوبوس و مترو دوشنبه واریز می‌شود

معاون توسعه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: کل اعتبار یارانه بلیت مترو و اتوبوس برای کشور در سال جاری، ۲۴۵۰ میلیارد ریال است که …

جناب وزیر! از خانواده این دانشجو عذرخواهی کنید

بیمارستان شریعتی پای مصدوم این دانشجو را در آستانه از دست رفتن قرار داده است و اگر پیگیری های دلسوزان نبود و خانم جعفری در بیمارستان شریعتی باقی می ماند ممکن بود امروز خدای ناکرده متن این نامه محتوی اخباری دردناکتر می شد.

عکس: اتوبوسی در انگلیس با یک شعار عاشورایی

شعار عاشورایی «روزی که حسین برای دفاع از حقوق شما ایستاد»، بر روی اتوبوسی در لندن نوشته شده است.

سانحه برای اتوبوس حامل 30 ناشر

اتوبوس حامل جمعی از ناشران شرکت کننده در نمایشگاه استانی کتاب تبریز در مسیر بازگشت به تهران دچار سانحه شد که بر اثر آن 16 نفر کشته و مجروح شدند.