فاصله طبقاتی، از علل تاخیر ازدواج جوانان

پیامدهای منفی که افزایش فاصله طبقاتی به دنبال دارد، ایجاد بی‌مساواتی در جامعه است که فقرا روز به روز فقیرتر و ثروتمندان روز به روز ثروتمندتر می‌شوند.

ارمکی: فرهنگ ايران دچار بی‌کانونی شده است

تریبون مستضعفین بدون تأیید و نفی در مورد محتوا، و تنها جهت اطلاع خوانندگان از مطالب منتشر شده در رسانه‌ها، اقدام به بازنشر این مصاحبه می‌کند:

رسانه‌ای که درتغییر اجتماع ناکارآمد باشد، صالح نیست

همیشه برنامه ساز باید خودش را جای مخاطب قرار بدهد و ببیند با اثری که ساخته است چه احساس یا تغییر جدیدی در مخاطبش به وجود آورده است. رسانه صالح رسانه ای است که مصلح است و اگر در اصلاح تغییر اجتماعی ناکارآمد باشد، نه تنها مصلح نیست بلکه صالح هم نیست.

اوقات فراغتی که نداریم

زمانیکه از اوقات فراغت سخن به میان می آید نا خودآگاه توجه همگی ما به گروهی از جوانان و نوجوانان جامعه که در تعطیلات هستند و درس و کلاسشان تعطیل شده است، معطوف می شود اما باید بدانیم حقیقت این نیست!

مرام‌نامه تارنمای تحلیلی- خبری تریبون مستضعفین

تریبون بنای آن دارد با عدم ورود به مباحث نازل جناحی، مطالبه‌گری از کارگزاران نظام را در هر پست و مقام و لباس و با هر وابستگی حزبی و جناحی که باشند برای تحقق آرمان‌های خمینی‌کبیر و انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران اولویت اول خود قرار دهد.

صوت: سخنرانی حجت‌الاسلام قاسمیان، هیئت الزهرا دانشگاه شریف

فایل صوتی ۴ شب اول سخنرانی حجت الاسلام قاسمیان در مراسم دهه اول محرم که در دانشگاه شریف منعقد می گردد برای دریافت قرار داده شده است. موضوع صحبت‌های امسال ایشان، «عبرت های عاشورا و وظایف اجتماعی» هست.

قرآن: شایعه پردازان را به سختی مجازات کنید و بکُشید!

ای پیغمبر به این شایعه سازان و به این‌ها که جنگ روانی و دلهره در ملت بوجود می‌آوردند، بگو دماغشان را بخاک می‌مالیم و بر آن‌ها پیروز می‌شویم. «ثُمَّ لا یجاوِرُونَک فیها» این‌ها دیگر حق مجاورت و همسایگی تو را در مدینه ندارند. باید تبعید شوند. پس ببینید در جمهوری اسلامی شایعه سازان حکم شرعیشان چیست.

آدم‌های خوب شهر؛ حرکتی تازه در وبلاگستان

نویسنده وبلاگ چشم و چراغ، در مطلبی، نسبت به رواج بدبینی، ناشکری و بدگویی از اتفاقات و چیزهایی که در زندگی روزمره و جامعه‌مان می‌گذرد ابراز ناراحتی کرده و از همه خواسته تا در جنبش «آنتی «مملکته داریم؟!»» شرکت کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.