داووس یا موش‌های داخلی!؟

در بودجه سال 94 بیش از دویست میلیارد تومان تنها برای برگزاری همایش‌های دولتی در نظر گرفته می‌شود، بی‌آنکه معلوم شود فایده این همه همایش و نمایش در گذشته و آینده چیست!؟

عکس: مشاور کراواتی روحانی

مشرق نوشت: “محمود سریع‌القلم” که بر اساس شنیده‌ها سه روز پیش از شروع اجلاس داووس، به سوییس سفر کرده بود، با پوششی غربی در این اجلاس شرکت کرده است … آقای روحانی باید پاسخ دهد مشاوری که هنوز پروتکل‌های ابتدایی دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در پوشش اسلامی – ایرانی را رعایت نمی‌کند، چگونه می‌تواند حافظ منافع مردم ایران باشد؟

پاسخ یاوه گویی‌های دشمنان را باید داد

اوباما اخیرا گفته است که ایران به دلیل اینکه تحریم‌ها و فشارها تاثیرگذار بوده حاضر به نشستن پای میز مذاکره شده است که باید پاسخ اینگونه سخنان را داد.

آقای ظریف! حزب‌الله را نمی‌توانید اکسید کنید

اگر قرار بود اذناب و عنتر‌ها کنار زده شوند و مستقیما با خود کدخدا مذاکره شود دیگر نشستن با اوغلو و جوده و کوچک‌تر از این‌ها چه معنایی دارد؟! اوغلو قصاب مردم سوریه است. پشت لبخند ظاهرا متین و نگاه آرام این دیپلمات ترک نظریه‌ای از عثمانی‌گری و دریایی از خون و وحشیگری خوابیده که چهره‌اش را تنها سابقه نحس عثمانی تصویر می‌کند. جنگ علیه شیعه و هدم نفوذ و تأثیرگذاری ایران دیگر معادله چند مجهولی و توطئه پشت پرده نیست.

عکس: مجاورت هواپیمای روحانی و نتانیاهو

به گزارش بلومبرگ، مدیریت اجرایی و سازمان دهی فرودگاه زوریخ که پذیرای هواپیماهای مقامات ارشد بین الملل برای شرکت در مجمع جهانی اقتصاد در داووس میباشد، بصورت اتفاقی هواپیمای حسن روحانی را در کنار جت اسرائیلی حامل بنیامین نتانیاهو جای داده است: